26.09.2018
(Platená inzercia)

Auto nekupujeme každý deň, preto by sme mali dobre zvážiť, na koho sa obrátime. Medzi predajcami sú najobľúbenejší tí, ktorí sa pýšia prívlastkom autorizovaní. Prečo? Pri predaji auta a aj jeho užívaní sa totiž o vás komplexne postarajú.

Autorizovaný predaj áut vám ušetrí peniaze

Vozidlá nakupujeme jazdené alebo nové, podľa toho, ako nám peňaženka dovolí. Aj pri tých jazdených si však treba dať pozor a radšej sa zveriť do rúk overených predajcov, ktorí nám ručia za to, že je vozidlo v bezchybnom technickom stave a certifikované.

Pri kúpe nového vozidla je dobré obrátiť sa na autorizovaného predajcu. Jeho služby si nebudete vedieť vynachváliť hneď od začiatku. Už pri hľadaní toho správneho vozidla spozorujete, že bez jeho pomoci by to nebolo ani zďaleka také ľahké. Autorizovaný predajca vám totižto dokáže nájsť auto presne na mieru – čo sa jeho dizajnu i vlastností týka.

V prípade, že máte záujem aj o doplnkovú výbavu, je dobré si nechať poradiť, čo z nej by sa vám mohlo skutočne zísť, stačí mať predstavu o tom, ako budete vozidlo využívať – napr. na dlhšie či kratšie trasy, denne či príležitostne. V opačnom prípade by ste si priplatili za niektoré vychytávky celkom zbytočne.

Ušetriť však môžete aj inak, napr. ak vám predajca ponúkne možnosť odkúpiť vaše staršie vozidlo alebo možnosť využiť lízing či kúpu na úver. Pri autorizovanom predaji áut je komunikácia medzi zákazníkom a predajcom skutočne veľmi dôležitá, pretože iba tak sa docieli servis na mieru.

Predajca všetko vybaví

Kúpa nového alebo jazdeného vozidla nám síce môže spočiatku pripadať ako starosť navyše, možno až taká veľká, že si ju dvakrát premyslíme, ale v skutočnosti je to dnes už hračka, ak sa spoľahneme na autorizovaný predaj áut.

Predajcovia sa totiž postarajú o to, aby sme si my auto len vybrali, a zvyšok už vybavia miesto nás. Vozidlo nám zaregistrujú aj prihlásia na dopravnom inšpektoráte, a keďže je nutné už vtedy vlastniť aj povinné zmluvné poistenie, ochotne nám pomôžu uzatvoriť to najvýhodnejšie. Jednoznačne je to veľké plus, pretože množstvo papierovačiek, ktoré sa nám spája s kúpou nového auta, dokáže naozaj odradiť.

A čo v prípade, ak havarujeme? Autorizovaný predajca nás nenechá v problémoch. Zničené vozidlo odtiahne, vykoná opravu vo svojom servise a auto nám dodá v top stave. Navyše budeme mať istotu, že do nášho štvorkolesového tátoša sa nedostane nič, čo tam nepatrí. Všetky súčiastky, ktoré sú zničené alebo opotrebované, sú naradené originálnymi náhradnými dielmi konkrétnej značky vozidla.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama