16.11.2017
(Platená inzercia)

Dovoz vozidiel z Nemecka je stále populárny a to na základe celého radu faktorov. Je známe, že jazdené autá z Nemecka sú oveľa kvalitnejšie, než autá zo Slovenska alebo Česka. Je to predovšetkým vďaka vyšším finančným možnostiam nemeckých motoristov, ktorí si môžu dovoliť lepšiu starostlivosť a takisto môžu obmieňať svoje vozidlá v kratších intervaloch.

Prečítajte si výhody a nevýhody, ktoré so sebou dovoz auta z Nemecka nesie:

Výhody
– Ďaleko väčší výber áut
– Vysoká kvalita ciest a diaľnic
– Možnosť preverenia či je auto kradnuté alebo zaťažené lízingom
– Nadštandardné výbavy automobilov
– Pravidelné servisné prehliadky v autorizovaných servisoch
– Kvalitnejší benzín a nafta
– Vyššia starostlivosť o vozidlá

Nevýhody
– Potreba cestovať za autom
– Poplatky spojené s prihlásením

ZHRNUTIE: Zháňať vhodné ojazdené auto na vlastnú päsť je ošemetná vec a nesie zo sebou množstvo rizík, ktoré súvisia hlavne s technickým stavom vozidla. Preto je vhodnejšie nechať dovoz na firmy, ktoré sa v tejto oblasti pohybujú. Predídete tak riziku kúpy poškodeného auta a budete si užívať všetky výhody, ktoré dovoz áut z Nemecka zahŕňa.

Výhody dovozu s VEZIEMSA.SK

  1. Šetríme čas- všetko vybavíme za vás, od nájdenia auta, právneho a technického preverenia, dovozu a následného prihlásenia vozidla a vybavenia všetkých potrebných formalít.
  2. Istota- s dovozom automobilom máme dlhoročné skúsenosti vďaka, ktorým si môžete byť istý, že vám prinesieme auto vo výbornom technickom stave
  3. Profesionalita- počas celého procesu s vami komunikujeme a dodržujeme časové termíny

Hľadáte si nové auto? Nechajte to na nás a my vám nájdeme nového miláčika podľa vašich predstáv. Vyplňte kontaktný formulár a my vám vypracujeme ponuku ZDARMA.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama