27.05.2019
(Platená inzercia)

Sezóna dovoleniek je nadobro tu a my si už vopred píšeme dlhé zoznamy vecí, ktoré v žiadnom prípade nesmieme zabudnúť zabaliť do našich cestovných tašiek. Niekedy stačí aj najmenšia drobnosť a dovolenka v zahraničí sa môže zvrtnúť na nepríjemný zážitok.

Vaničky do kufra sú ako stvorené pre všetky vaše cesty

Blízke i vzdialené, tuzemské alebo zahraničné. Všetky cesty majú ale jednu vec spoločnú – zanechávajú v nás dojmy a starajú sa o naše zážitky. Aj obyčajná cesta do práce môže byť výnimočná, ak je naše auto komfortne vybavené. Či už elektronikou, alebo skvelým interiérovým dizajnom. Pokiaľ ide o kufor, tak vaničky sú to pravé pre vás.

Vaničky do kufra poskytujú spoľahlivosť v podobe ochrany vášho kufra. Všetci vieme, ako často je využívaný a čím všetkým si musí prejsť, aby z bodu A do bodu B preniesol niekedy aj úplne šialené predmety, veci a nápady. Pretrpí si množstvá smetí a špiny, ktoré teda rozhodne nie sú ničím pohľadným. Je však úplne normálne a celkom potešujúce, že to zažívame všetci. Presne sa vieme vžiť do situácií, kedy svoj kufor dômyselne ukrývame pred zrakmi zvedavcov, ktorí doň chcú nahliadnuť.
Ktovie, čo čakajú, že uvidia. Kufor je predsa v aute veľmi využívaný. Bolo by odvážne tvrdiť, že sa nájde niekto, kto ho má vždy precízne uprataný, čistý a navyše prázdny. Vaničky do kufra vedia, že častokrát je toto miesto druhým domovom pre veci ako je napríklad detský kočík, odrážadlo, kufrík pre kutilov, ale aj rôzne iné zážitkové predmety a pomôcky…

V kufri sa predsa denne preváža náš nákup, naše cennosti, domáce zvieratá a povedzme si pravdu, že niekedy aj „čierni pasažieri“, pokiaľ už niet miesta na sedadlách.

S vaničkami do kufra upraceme raz-dva

Nielen na dovolenke, ale aj vo všedné dni, nám vaničky do kufra uľahčia vždy potrebné upratovanie. Stačí iba vytiahnuť, vyprášiť a pri väčšom znečistení trochu očistiť s vodou. Už za pár minút ich slnko vysuší a vy sa tak môžete začať baliť. Takže, na čo teda nesmieme zabudnúť?
Skontrolujte si všetky cestovné, osobné a zdravotné doklady, bankomatové karty a hotovosť. Zabezpečte si základné lieky proti bolesti, hnačke, alergii alebo úpalu a samozrejme tie, ktoré bežne užívate. Nezabudnite si doma nabíjačky, telefóny, slúchadlá, dámy a aj páni žiletky, holiace strojčeky a základné hygienické potreby. Áno, myslite aj na prezervatívy.

Oblečenie na horúce i chladné dni, samozrejme plavky, opaľovací krém a klobúky. Vždy sa zíde zabaliť si prací prášok, saponát na riad a špongie. Soľ, cukor, káva, čaj, slané, sladké na cesty a vreckový nôž sú taktiež občas „život zachraňujúce“ predmety.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama