30.04.2019
(Platená inzercia)

Tento rok určite choďte na dovolenku. Doprajte si. Život nie je len o práci a povinnostiach. Mal by byť hlavne o radostných chvíľach. Psychológovia odporúčajú pravidelný oddych niekoľkokrát do roka.

Minimálne dva týždne

Doprajte si aspoň dva týždne relaxu, pretože práve 14 dní ľudská myseľ potrebuje na to, aby naozaj „vypla“. Urobte to ale úprimne a nie z nejakého donútenia, lebo ináč sa to neráta. Svoje telo neoklamete. Aj keby ste mali ostať len doma, už to prispeje k regenerácii všetkých síl a k načerpaniu novej energie. Všetci lekári a odborníci vám potvrdia, že ideálne výsledky sa dosahujú práve v prírode. Ak už máte vymenené zimné pneumatiky za letné, tak niet o čom premýšľať. Výlet do prírody je takmer zadarmo a poskytne oveľa viac, než si dokážete predstaviť.

S letnými pneumatikami naprieč Slovenskom

Čakať sa neoplatí. Spontánne rozhodnutia sú vždy tie najlepšie. Leto je ešte ďaleko, ale prečo si nespraviť dovolenku už teraz hneď? Vezmite svojho partnera, partnerku, deti a priateľov na čarovné miesta, ktorých je na Slovensku neúrekom, len ich stačí objaviť. Potrebujete iba spoľahlivé auto, ktoré sa nezaobíde bez kvalitných letných pneumatík a dobrodružstvo sa môže začať. Už samotná zmena sa stane pre vás zážitkom.

Príroda uzemňuje

Ako to tá príroda vlastne robí? Lieči nás svojimi farbami, svojou vôňou a energiou. Nemusíme si to uvedomovať, ale naše podvedomie to vníma a krásne spolupracuje. Ľudia sú úzko spätí s prírodou. To, že dnes sú od svitu do mrku zavretí v kanceláriách, nie je nič prirodzené. Civilizačné ochorenia, ku ktorým patrí aj stres, sa týkajú už každého druhého človeka. Je toto život, aký sme si vysnívali?
S letnými pneumatikami na vašom aute sa „vyparte“ každý víkend na nové a nové nepoznané miesta a nechajte sa liečiť farbami prírody, ktoré upokojujú. Nadviažte kontakt so zemou a vychutnajte si čerstvý vzduch kdesi v horách. Telo sa okysličí, myseľ prekrví a všetok stres a napätie v žalúdku sa rozplynie. Nepotrebujete luxusné apartmány. Všetko, čo potrebujete, je skvelá spoločnosť a dobrý nápad. To ostatné, príde samo.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama