16.05.2014
(Platená inzercia)

Konečne ste si našli vysnívaný dom či byt? Potom je tu čas na zariaďovanie, doladenie detailov a posledné estetické úpravy. Alebo si len potrebujete oživiť priestor vo Vašej kancelárii a odlíšiť ju tým od ostatných, možno aj preto, aby sa Vám ľahšie a s radosťou chodilo do práce? Vdýchnite jej fantáziou podfarbený život. Ste kreatívny a máte šikovné ruky? V tom prípade máme pre Vás riešenie, ako rýchlo, lacno a ľahko dodáte svojmu domácemu alebo pracovnému „kráľovstvu“ štýl či dokonca noblesu.

samolepka.jpg

Nástenné tapety – revolučné doplnky

Klasické tapety sú Vám určite dobre známe. V súčasnosti zažívajú svoju renesanciu a to v podobe 3D tapiet. Sú vhodné nielen na vyplnenie steny v obývačke, spálni a detskej izbe, ale dokážu premeniť aj obyčajné kancelárske priestory na atraktívne miesto, kde sa budete cítiť príjemne nielen vy, ale aj Vaši klienti. Nápaditá rokovacia sála bude vypovedať o Vašej kreativite a serióznosti. Pokiaľ kanceláriu potrebujete iba kvôli menu a na občasné porady, obráťte sa firmy, ktoré poskytujú virtuálne sídlo (virtuálnu adresu).

Každý pridá rád ruku k dielu

Samozrejme, dnes existuje mnoho spoločností, ktoré Vám vytvoria 3D tapetu a dekoráciu i podľa Vašich najdivokejších predstáv. Čo však prináša lepší pocit na duši, ako keď niečo vytvoríte vlastnou hlavou a vlastnými rukami? Každý rád priloží ruku k dielu. V tomto prípade je postup naozaj veľmi jednoduchý. K 3D dekoráciám potrebujete len trochu predstavivosti, rôznofarebný papier a počítač s tlačiarňou. Ak však máte zálusk na viacfarebné obrázky, je vhodné kúpiť si farebné náplne do tlačiarní. Ďalší postup je už potom skôr zábavný. Keď ste si požadovaný motív vytlačili, obstrihajte ho do finálnej podoby a napokon silikónovým lepidlom aplikujte na stenu (alebo akýkoľvek rovný povrch), na pár sekúnd pritlačte a dekorácia je na svete.

Menej je niekedy viac

Je pravdepodobné, že táto záľuba Vás osloví natoľko, že sa jej nebudete chcieť vzdať, no i tu nezabúdajte na pravidlo „menej je niekedy viac“. Pokiaľ chcete ozdobiť obývacie priestory, odporúčajú sa nie príliš výrazné motívy, napríklad kvetinové vzory. Ak vyzdobujete detské izby, namieste sú zvieratá, pestré farby, motýle a pod. Ak však potrebuje ozvláštniť kanceláriu, odporúčame skôr ornamenty alebo jednoduché vzory. Dúfame, že sme Vám poskytli aspoň malú inšpiráciu, ako si ešte viac zútulniť priestor, v ktorom trávite svoj čas.

Koníčkom k vlastnému úspechu

Pokiaľ ste natoľko šikovný, že rozmýšľate nad tým, ako inšpirovať aj druhých, alebo chcete rozbehnúť vlastné podnikanie v tejto oblasti, zíde sa Vám pár jednoduchých a dobre mienených rád.
• Rozšírte si obzory, sledujte internetové stránky, rôzne nápady a návody na nové motívy, na základe ktorých si môžete vytvoriť tie vlastné.
• Neustále sa inšpirujte novými trendmi.
• Skúšajte, experimentuje, ako ďaleko sa dá až zájsť.
• Vytvorte si vlastnú internetovú stránku, blog , aby ste mohli svetu ukázať Vaše zručnosti a schopnosti.
• Založte si bezpečný mail (e-mailovú adresu), kde budete prijímať objednávky, rady, nové nápady; taký nájdete aj na tomto odkaze.
• Nebojte sa ukázať, čo vo Vás je.
• Držte sa hesla: Kreativite sa medze nekladú!
• Zaujímavé tipy nájdete aj na:

www.youtube.com/watch?…
www.youtube.com/watch?…
feminity.zoznam­.sk/c/714264/3d-tapety-porcelan-ovladol-aj-steny
futurenow.su/en/lis­t_article/23/
sashe.sk/taktou­s/moje/tapety

Fantázia je nevyčerpateľným zdrojom nových svetov a ten, kto má fantáziu, sa môže pokladať za boháča, pretože vždy bude mať to, čo naozaj chce.

Obrázky: sprostosti.sk, pronucleardemo­crats.blogspot­.de

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama