24.04.2019
(Platená inzercia)

Do dielne, na stavbu i do záhrady z vlastných skúseností nikdy nejdeme len tak. Do jednej ruky berieme náradie, do druhej naše obľúbené montérky. Až keď sme vhodne oblečení, vieme podávať maximálne výkony.

Praktickí ako vaše montérky

Každé zamestnanie si vyžaduje vhodný šatník. Inak sa obliekame do kancelárie, inak do kuchyne a inak do skladu alebo dielne. Prichádzate domov často špinaví a s fľakmi, ktoré sa dajú vyprať len ťažko? Už zasa si to odnieslo vaše obľúbené tričko a nohavice… Netreba zúfať, treba sa len lepšie obliecť. Riadiť sa môžete ročným obdobím, ale aj charakterom vašej práce. Kto sa denne pohybuje v nevykúrenom sklade, určite ocení teplejšie montérkové overaly, pracovné plášte alebo blúzy. Pre ešte väčší teplotný komfort je vhodné využiť i štýlové montérkové vesty, ideálne na obdobie krátko pred nástupom leta alebo po ňom. Montérkovú vestu však možno použiť i pod plášť alebo na blúzu, veď netreba hneď siahať po kabáte. Myslite prakticky, radšej oblečenie vrstviť ako sa pri práci trápiť, že vám je príliš zima alebo teplo. Funkčnosť montérok sa však prejavuje aj inde – len si ich prehliadnite a zistíte, že sú spracované tak dokonale, že si lepšie pracovné oblečenie ani nemôžete vybrať. Majú praktické vrecká všade tam, kde ich chcete mať – na nohaviciach, na náprsenke, na veste i na krátkych montérkových nohaviciach. Môžete si do nich dať pracovné pomôcky, ale i osobné veci, ako sú doklady alebo telefón. Vďaka zapínaniu na zips vám z vreciek nič nevypadne.

Bez montérok ani hnúť

Je veľa vlastností, pre ktoré si vaše montérky obľúbite. Napríklad ich moderný vzhľad. Už dávno nenatrafíte len na klasické modré montérky. Aj v pracovnej móde sa trendy rýchlo vyvíjajú, a tak sa môžete pri práci pýšiť i čiernymi, sivými, hnedými alebo červenými montérkami, alebo i farebne kombinovanými, čo odevu dodá ešte sviežejší vzhľad. Rozmanité farebné prevedenia montérok vítajú i veľké firmy, ktoré svojich zamestnancov obliekajú do vlastných farieb. Montérkové odevy majú športový vzhľad a v súčasnosti sa vyrábajú už aj v strihoch, ktoré lichotia postave. Za zhoršených svetelných podmienok sú na nezaplatenie reflexné prvky na oblečení, čím predchádzate úrazom v dôsledku zlej viditeľnosti. Pevný materiál montérok sa dobre čistí, vydrží aj časté pranie, a chráni vás ako pred znečistením, tak aj pred nepriaznivým počasím alebo zraneniami. S kvalitnými montérkami nadobudnete vzhľad profesionála, budete sa cítiť sebavedomo, no predovšetkým komfortne – pri zohýbaní aj kľačaní. Vaše montérky vydržia všetko a len tak vás neprekvapia dierkou na kolene či zadku. Tam, kde je to potrebné, sú švy aj látka zosilnené, a tak sa môžete konečne zaujímať iba o vašu robotu a nie o to, či to váš pracovný odev vydrží.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama