30.05.2014
(Platená inzercia)

Mnohých z nás prebehne pri slove rekonštrukcia nevôľa. Už akosi tradične máme zakorenené, že sa spája s množstvom nepríjemností. Na jednej strane vidíme krásne zrekonštruovaný dom či byt, no na tej druhej sú to predovšetkým finančné výdavky, množstvo práce a času, ktorý musíme pri tejto činnosti oželieť. Skôr, ako sa pustíte do práce, je možno dobré poobzerať sa po profesionálnych firmách, ktoré sa týmto zaoberajú. Zvážte, či sa Vám neoplatí viac využiť ich službu. Pár rád Vám však prinášame aj v nasledujúcich riadkoch.

Bytové jadro – čo s ním?

Ako obzvlášť problematická sa môže javiť rekonštrukcia bytového jadra. Keďže dnes ale zastarané riešenie málokomu vyhovuje, je nutné zvážiť zmenu. Tieto práce v súčasnosti vykonáva mnoho spoločností. Nájsť však takú, ktorá má mnoho spokojných zákazníkov, je relatívne ťažké. Na tomto linku sa nachádza jedna z tých overených a vysoko spoľahlivých. Pokiaľ si však trúfate, ste zručný a nesúri Vás čas, môžete sa do toho vrhnúť aj svojpomocne. Potom to môže vyzerať aj takto:

Dôležité informácie, ktoré sa Vám môžu pri tejto práci hodiť, nájdete aj na týchto odkazoch:

urobsisam.top­ky.sk/stavba-domu/rekonstrukcia-bytu/prestavba-bytoveho-jadra
prijemnydomov­.sk/rekonstruk­cia-bytoveho-jadra/
majster.ponuka­.net/jadra.html

Kuchyňa – aj tá potrebuje vynoviť?

Zmeniť dizajn, zariadenie a vybavenie kuchyne si vyžaduje nepochybne vysokú dávku odvahy. No keďže v nej trávime veľmi veľa času (najmä nežnejšie pohlavie), tak by mala spĺňať prísne kritéria bezpečnosti, štýlovosti a praktickosti. Väčšina ľudí si pri výbere kuchyne volí skôr moderné typy, ktoré sú dnes „in“. Pokiaľ skutočne túžite po kvalite a originálnosti, môžete využiť napríklad aj kuchynský drôtený program. Donedávna ešte možno neznáma vec, presnejšie veci, ktoré sa však postupne etablovali a medzi pokrokovo zmýšľajúcimi ľuďmi sú neoceniteľným trendom. Drôtené programy nájdete aj TU. Prehliadnite si stránku a vyberajte z bohatej ponuky pestrého sortimentu. Okrem iného tu nájdete rôzne skrinky či zásuvky z drôteného materiálu a so špeciálnym povrhcom. Sú odolné voči korózií a iným negatívnym vplyvom. Tieto výrobky sú určené pre kuchyne 21. storočia, a teda pre štandard zaváňajúci pokrokom. Môžete sa spoľahnúť na ich praktické využitie. Určite si ich ihneď obľúbite.

Pár praktických rád pre moderne zariadenú kuchyňu môžete hľadať aj na:
pluska.sk/ipek­nebyvanie/inte­rier/trendy-interier/styri-sposoby-ako-si-zariadit-kuchynu.html
lepsiebyvanie­.centrum.sk/kuchy­ne/611599/
prerodicov.sk/sta­rame-sa/byvanie/item/371-moderna-kuchyna-leskle-materialy

Svetlo – klasika či alternatíva?

Svetlo dokáže vytvoriť skvelú atmosféru a dodať Vášmu domovu pravú rodinnú atmosféru. Klasické lampy sa pokladajú za tradičný štandard, sú obľúbené a komfortné. Dnes však existujú aj oveľa pohodlnejšie alternatívy, ktorými získa Váš moderný domov úplne iný nádych. Zariadenie sa stane štýlovejšie, jedinečnejšie a možno i príťažlivejšie pre oči Vašej návštevy. Vkusné led pásky sú veľmi jednoduché na inštaláciu v akomkoľvek priestore. Väčšina ale uprednostňuje ich aplikovanie do kuchyne alebo obývacej izby. Vďaka rozmerom poskytujú dostatok svetla, no jeho intenzitu si volíte vy. Niektoré sú schopné dokonca i meniť farby, čo môžete nastaviť pomocou ovládača, ktorý dostanete ku každej led páske. Profesionálny predajca Vám poradí, ako ich inštalovať a tiež, ktoré by mohli byť pre Vás tie „naj“.

Pri akýchkoľvek rekonštrukčných prácach vo Vašom obydlí Vám prajeme pevné nervy, veľa šťastia a zručného partnera.

Obrázky: fpinterier.sk, johncullenlig­hting.co.uk

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama