20.02.2015
(Platená inzercia)

Hlava v smútku, behanie po obchodoch, preberanie, analyzovanie, beznádej. Toto všetko nás prepadne, keď sa blíži sviatok nášho manžela, priateľa, otca, brata či šéfa. Väčšina žien vie, aké ťažké je vybrať vhodné darčeky pre muža. Aj preto sa neraz stáva, že náš najdrahší si nájde pod vianočným stromčekom zas a znova ponožky. Kým so ženami je to omnoho jednoduchšie, zvoliť niečo trefné pre muža dá poriadne zabrať. Chce to vysokú dávku kreativity, fantázie a vynaliezavosti. Nie raz je to skutočne extra náročné. No čo takto staviť na ručne vyrobené prekvapenie? Muži majú zvláštne chúťky a určite ich poteší niečo veselé, ale aj praktické. Toto im zaiste urobí väčšiu radosť ako balenie nových slipov. V dnešnom článku chceme ponúknuť šikovným ženským ručičkám niekoľko horúcich tipov, ako vyrobiť špeciálny darček iba pre neho.

Šikovné vecičky pre praktických mužov

Občas stačí skutočne málo, aby ste zo zdanlivo všednej veci dokázali vykúzliť niečo výnimočné. Poďme sa teda rovno pozrieť na niekoľko príkladov:

Takýto vak na bicykel ocení určite každý muž a konečne bude mať tiež radosť z ponožiek. Pokiaľ teda niektorý z mužov vo vašej rodine holduje cyklistike, neváhajte vytvoriť niečo podobné.

Zistite si o mužovi, ktorého chcete obdarovať, čo možno najviac. Pokiaľ je niečo, do čoho sa nadmieru zamiloval (film, hudba, osobnosť), nechajte mu príznačný motív vytlačiť napríklad na peňaženku. Tuctový dar sa tak oveľa viac zatraktívni.

Páni, hoci si aj inak na poriadok nepotrpia, majú radi súlad vo svojich pracovných veciach. Podobným darčekom nemôžete preto nič pokaziť. Pokiaľ je váš partner veľkým motoristom, tak rovnako ako kamery do auta, ktoré nájdete na tomto odkaze, ho poteší i šikovné puzdro na náradie.
A čo by asi povedal na takýto náramok?

Pekná a originálna kľúčenka dokáže taktiež rozveseliť a ukazuje sa ako ideálny darček ku Dňu otcov. Ak teda s deťmi rozmýšľate, ako potešiť ocina, tak toto môže byť jedna z možností. Bližší návod nájdete aj na thegreenbeanscraf­terole.blogspot­.de/2011/06/tie-ny-token-of-appreciation.html.

Najmä mladí muži určite ocenia i trendové traky. Celý výrobný postup takéhoto niečoho si môžete pozrieť na abeautifulmes­s.typepad.com/my_we­blog/2012/02/stit­ch-your-own-suspenders.html.

Špeciálnou úpravou obyčajného vešiaka vyriešite večný problém s opaskami. Celkom vhodné, nemyslíte?

Všakovaké vaky a puzdra (na okuliare, laptop, kozmetiku či TV ovládače), ktoré uľahčia život, sú vždy vítané. A pokiaľ si ten váš rád zasúťaží, môžete do jedného z priečinkov vložiť žreb alebo tipovací lístok. Pokiaľ ho zaujíma obľúbená lotéria s úžasným jackpotom, môže si o nej viac prečítať priamo TU.

Vyskúšať smiete aj rozmarínový krém na holenie alebo domáci Bay rum po holení. Inšpiratívny návod nájdete na týchto odkazoch:

  1. foodformyfami­ly.com/manic-organic/rosemary-mint-shaving-cream-homemade-gift-ideas
  2. artofmanlines­s.com/2010/01­/21/diy-bay-rum-aftershave/

Zábava, relax a pohoda

Muži sú vo väčšine prípadov veselé kopy, ktoré milujú pôžitok a vedia si užívať život. Na svet sa pozerajú striedmejšie než ženy a neberú všetko až tak vážne. Preto si teraz predstavíme niekoľko kúskov, ktoré skvele zapadnú do ich životného štýlu.

Opäť sa nechajte viesť tým, čo má váš chlap rád. Je to golf, šípky, počítať alebo kniha? Potom mu pripravte golfový vak, podložku pod notebook alebo milú záložku do knihy.

Návod na zhotovenie šachového setu je uvedený tiež na alyashcreation­s.blogspot.de/2010/06/­see-it-again-saturday-custom-tilevinyl.html.

Ktorý muž by si nechcel poleňošiť v hojdacej sieti s pivkom v ruke? V nasledujúcom videu vám jeden z pánov prezradí, ako vyrobiť komfortnú hojdačku:
obal-na-pivo.jpg

Aj keď to s alkoholom netreba preháňať, z času na čas je dovolené odviazať sa. Možno ide v televízií futbalový alebo hokejový zápas, prípadne sa chystáte pozvať priateľov. Vyššie uvedené námety na darčeky preto iste splnia svoj účel.

Myslíme, že na dnes už bolo tipov dosť. Vyberiete si? Sme presvedčení, že každý vlastnoručne vyrobený darček venovaný z lásky musí urobiť radosť, tak smelo do toho.

Zdroj a foto: the36thavenue.com, positivelysplen­did.com, everythingetsy.com, blog.etsy.com, abeautifulmes­s.typepad.com, suburble.com

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama