14.05.2019
(Platená inzercia)

V prípade že sa chystáte rekonštruovať byt prípadne rodinný dom je asi najdôležitejšia vec výber správnej realizačnej firmy. Jedná sa o komplexnú činnosť ktorá zahŕňa murárske práce, vodoinštalačné práce, elektrikárske práce a prípadne aj pokládku plávajúcej podlahy alebo montáž sadrokartónu. Špecialista na rekonštrukcie bytov a stavebné práce je Finalis.

Jedná sa o spoločnosť ktorej hlavnou činnosťou je práve takáto kompletná dodávka stavebných činností. Pôsobenie je prevažne v Banskej Bystrici, Zvolene a blízkom okolí. Typickým príkladom činnosti je rekonštrukcia kúpeľňového jadra v panelákových bytoch. Prvotným krokom je samozrejme odstránenie pôvodného umakartového jadra. Spoločnosť zabezpečuje aj odvoz odpadu a ekologické zhodnotenie. Rekonštrukciou prešiel napríklad aj hotel Slovan v Tatranskej Lomnici.

Následne pri rekonštrukcii nasledujú murárske práce na novom jadre. Po vymurovaní nastupujú odborníci na inštalatérske práce a elektro rozvody. V prípade že sa rekonštruuje celý byt tak nová elektrika sa ťahá aj do jednotlivých izieb. V izbách sa na stenách najčastejšie používa stierkovanie, prípadne podľa požiadaviek aj tapety. Najčastejšou úpravou stropov je dnes montáž sadrokartónu.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama