13.12.2010

V nasledujúcom článku vám predstavím hru, ktorá je síce určená pre zábavu, ale poslúži aj ako konkrétna ukážka a pomôcka, ako sa dajú cez internet jednoduchým spôsobom zarábať peniaze.

Hry sa hrali, hrajú sa a najskôr sa ani neprestanú hrať. Na to mysleli aj zakladatelia spoločnosti Traviangames pri vytváraní počítačovej stratégie pre hru Travian.

To, že vo svojich počítačoch hrajú túto hru mládežníci je zrejme normálne. Aká je však stratégia výsledku, keď jedným z hráčov je napríklad 29 ročný účtovník, hrajúci sa v dobe „ničnerobenia“ a druhým dôchodca, ktorý si kráti dlhú chvíľu pri dobíjaní dediny svojho súpera? Komunita hráčov Travianu jednoduchým spôsobom naplnila účty majiteľov firmy.

obrázok z hry

obrázok z hry

Po registrácii do tejto hry máte na rozbeh pripravené suroviny, zopár dukátov a ochrannú lehotu, počas ktorej na vás nikto zo súperov nemôže útočiť.

Stratégia obsahuje určité úrovne a vaša dedina je v období prosperity. No po ukončení ochrannej doby to príde. Začína konkurenčná bitka. Vaši susedia vás napríklad môžu pravideľne okrádať, aby si prilepšili.

obrázok z hry

obrázok z hry

Chcete byť silnejším súperom?
Smelo do toho!
Staňte sa tzv. farmou. Pracovná sila nestíha produkovať, vaše požiadavky sú náročnejšie, všetko trvá príliš dlho a vzniká panika?

A práve vtedy je tu pomoc ako z neba volajúca. Stačí zobrať mobilný telefón, platobnú kartu alebo iný spôsob bezhotovostnej platby a zakúpiť si zopár dukátov pre zjednodušenie práce. No a s týmito zlaťáčikmi sa dajú skutočne robiť zaujímavé veci.

Vaše reálne peniaze sú tu preto, aby ste po ich výmene za tie v hre mali svoju prácu v Travian-e jednoduchšiu.

Je to teda ďalší lukratívny nápad so statusom „za vodou“, ktorý už v 30tich krajinách sveta vytvoril slušne zaujímavý profit.

A samozrejme aj motivácia pre vás, ktorí máte vízie,
nápady a chuť vytvoriť si príjem napríklad popri štúdiu.

Tak smelo do toho!

Zdroj: travian.com

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 1


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Robo (Neregistrovaný užívateľ) 16.04.2012 15:35
Robo

Mam za sebou niekolko "uspesnych" rokov s Travianom a rad podporim autora v tom, ze je naozaj velmi tazke cokolvek uhrat v tejto hre bez investovania do zlatych. Ako reagoval Jan Jozefek - da sa do TOP 10 dostat aj bez jedinej investicie financnych prostriedkov - suhlasim, ale v takom pripade je nutne aby na hre stravil minimalne 6 hodin cisteho casu denne v druhej tretine hry.
Vratimsa teda k povodnemu clanku - travian je vyborny navod ako sa pustit do zarabania na internete. Dokonca jeho neustale "vylepsovanie" roztaca nevyhnutnost platit za zlatky.Hornou hranicou vylepseni (zlepsenia okradania) je len strata hracov, ktori si konzervativne oblubili prave predchadzajucu verziu hry.

Ján Jozéfek 28.01.2011 12:09
Ján Jozéfek

A to že sa dá dostať do top 10 bez jedinej investície finančných prostriedkov Vám nikdo nepovedal???

Prihlásenie
 
 
Reklama