21.09.2010

Prednedávnom som narazil na zaujímavú stránku určenú pre tých, ktorým nestačí len sledovať videá z archívov našich televízií. Táto stránka dokáže ľahko a rýchlo stiahnuť ľubovoľné video z archívu slovenských aj českých televízií. Postup je veľmi jednoduchý a prebieha v pár krokoch.

Spomínaná stránka sa volá www.dearchivator.com a je schopná stiahnuť videá z týchto stránok: STV1, STV2, STV3, Markíza, Doma, JOJ, JOJ PLUS, TA3, Bratislava, Central Europe, LocAll, Patriot, Reduta, Region, ČT1, ČT2, ČT24, ČT4, B-TV, Noe, Public, Ceknito.sk, VideoAlbumy.sk, Youtube.

V internetovom prehliadači si v TV archíve vyhľadáme požadovanú reláciu. Pravým tlačidlom myši klikneme na odkaz požadovanej relácie a z ponuky vyberieme možnosť Kopírovať adresu odkazu

Následne si otvoríme stránku www.dearchivator.com , z ponuky staníc vyberieme tu, z ktorej archívu chceme sťahovať (1) a do pozdĺžneho okienka vložíme nakopírovanú adresu relácie(2). Mala by vyzerať podobne ako vzorové adresy pod okienkom. Potom stačí kliknúť na vyhľadať video(3).

Ak ste všetko správne zadali, objaví sa stránka s odkazom na stiahnutie. Potom už len stačí kliknúť na tento odkaz pravým tlačidlom myši, vybrať možnosť Uložiť odkaz ako, nájsť požadovaný priečinok kde sa súbor uloží a potom už len kliknúť na tlačidlo Uložiť. Požadované video sa začne sťahovať. Po stiahnutí ho môžeme podľa potreby konvertovať na iný formát pomocou programu Format Factory.

V prípade potreby si môžete pozrieť Pomocníka na stránke. Nie z každej stránky sa rovnako sťahuje, preto pre bližšie informácie kliknite na tento odkaz

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 2


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama