11.12.2019
(Platená inzercia)

Odhliadnuc od klasiky v podobe „internetovania“ či posielanie e-mailov, ponúkajú aj desiatky ďalších využití.

Čo spraviť so starým telefónom?

Použite ho ako auto kameru
V prípade, ak máte doma v zásuvke starý Android smartfón, tak mu môžete vdýchnuť viacerými spôsobmi nový zmysel života. Okrem toho, že ho môžete posunúť ďalej, môžete ho totiž využiť aj ako auto kameru. A to všetko za pomoci aplikácie AutoBoyDashCam–BlackBox, prípadne inej. Aplikácia totiž ponúka dodatočné nastavenia kamery, ako napríklad nahrávať videá v slučke, možnosť reagovania na prudké zmeny smeru pohybu a podobne. Jediné čo k tomu budete potrebovať je držiak pre telefón. Okrem toho môžete telefón využiť aj ako multimediálnu stanicu pre Vaše auto.

Alebo ho využite ako krokomer
Ďalšia skvelá funkcia chytrých smartfónov je, že v podstate nemajú limity svojho využitie. Jedným z ďalších príkladov je možnosť jeho využitia ako pedometra, resp. krokomeru. Smartfón tak dokonalo dokáže nahradiť napríklad chytré hodinky či rôzne fitness náramky, ktoré nám slúžia za týmto účelom. Ak by ste chceli vyskúšať túto funkciu, tak Vám odporúčame vyskúšať aplikáciu Step Counter. Dostupná k stiahnutiu je napríklad na stránkach Downloadwik.com – Stiahnuť Krokomer / Pedometer do mobilu.

Ale aj na zábavu
Nemusíte mať dnes ten najvýkonnejší smartfón, aby ste si zahrali tie najnovšie hry. Existuje totiž viacero riešení, napríklad online hry, ktoré môžete hrať pomocou internetového prehliadača. Inými slovami, aj keď máte v zásuvke starší smartfón, tak si môžete prostredníctvom prehliadača zahrať aj kvalitovo lepšie hry.

Ako využívate Vy Vaše staré smartfóny? Dajte nám nižšie vedieť. PS: dajte Vášmu starému iný zmysel, ako je „lapač prachu“, zbytočne Vám potom len chátra.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama