27.02.2011

Výrobcovia telefónov, ktorí z obyčajných mobilov dokážu vytvoriť luxusné špeciality, sa opäť zapíšu do dejín bezdrôtového sveta. V spolupráci s kreatívnymi úpravcami konštruujú naozaj výnimočné kúsky.

Špecialisti z dieľne firmy Gresso vyprodukovali ozajstný unikát. Najdrahší mobilný telefón na svete. Limitovanú edíciu v počte 100 kusov pod názvom “Le million” Piece Unique ponúka na predaj švajčiarska spoločnosť GOLDVISH.

Hneď pri prvom pohľade zaujme nezvyčajné dizajnové prevedenie. Horný aj dolný roh telefónu sú efektne zahnuté každý na inú stranu.

GOLDVISH Le million

GOLDVISH Le million

Telefón je vyrobený z 18 karátového bieleho zlata a je osadený 120-timi karátovými diamantami.

GOLDVISH Le million, luxusný dizajn

GOLDVISH Le million, luxusný dizajn

Zadná strana je ozdobená pásom z krokodílej kože. Pás je vymeniteľný a môže mať až 12 rôznych farieb. Skutočne kvalitné a drahé materiály poskytli telefónu hmotnosť 360 gramov. Dizajn, ktorý bude viac lichotiť ženskému oku, pochádza z výnimočných skúseností pána Emmanuela Gueita, návrhára šperkov a hodiniek.

GOLDVISH Le million, zadná strana

GOLDVISH Le million, zadná strana

GOLDVISH „Le million" pracuje vo všetkých štyroch pásmach GSM a podporuje dátové prenosy EDGE. Rozlíšenie obrazových bodov má 176×220 a zobrazuje 262 000 farieb. Celý displej chráni zafírové sklo. K dispozícii je dvojmega pixelový fotoaparát, možnosť prehrávať MP3, počúvať FM rádio, využiť e-mailového klienta alebo hlasový záznamník. Pohotovostný režim batérie vydrží až 400 hodín. So svojou cenou 1 milión eur bol zapísaný aj do Guinessovej knihy rekordov.

Zdroj: GOLDVISH.com

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama