19.07.2018
(Platená inzercia)

Je dôležité podporovať deti v tom, čo robia rady, zvlášť pokiaľ ide o šport. Ak máte v rodine malého futbalistu, nezabudnite mu zaobstarať kvalitné detské kopačky. No a čo, že s futbalom ešte len začína, každý si predsa zaslúži športovať na úrovni.

Kopačky pre vaše dieťa

Keď sa dieťa začne niečomu venovať, iba ťažko ho nejako demotivujete. Miesto toho, aby ste sa neustále sťažovali, ako ho futbalové tréningy a zápasy oberajú o voľný čas, by ste radšej mali hľadať spôsoby, ako vašu ratolesť čo najviac podporiť. Dá sa to napríklad spoločným sledovaním zápasov vysielaných v televízii alebo pravidelnou podporou v hľadisku, keď je hrdinom na trávniku práve vaše dieťa. Všimli ste si, ako elegantne sa na trávniku pohybuje? Možno to zdedilo po vás alebo je za tým niečo celkom iné… Len sa naňho pozrite – má navlečený futbalový dres a farbu kopačiek jasne vidno až na tribúnu. Malý futbalista sa však bude cítiť sebavedomo iba v prípade, že ste do jeho športovej výbavy trocha zainvestovali. Futbal, ako každý iný šport, ide tiež do peňazí, nebudeme si klamať. Aj neskúsení juniori potrebujú niekoľko futbalových dresov, jedny na tréningy, jedny na súťažné zápasy, potom sa ešte treba obliecť aj podľa aktuálneho počasia a obuť podľa povrchu, na ktorom sa bude futbal hrať. Na prírodný trávnik patria kopačky s kolíkmi na podrážkach, tzv. lisovky, do telocvične zasa kopačky halovky. Medzi detskými kopačkami to hýri svetovými značkami, ale určite aj farbami, preto nie je ťažké nájsť presne také, ktoré sa čo najviac hodia k futbalovému dre­su.

Špeciálna úprava detských kopačiek

Prečo by vaše deti nemali hrať futbal bez vhodne zvolených kopačiek? Len si predstavte, čo všetko sa na trávniku odohráva! Bláznivé naháňačky za loptou, oberanie súpera, náhle zmeny smeru, silné kopy do lopty či iné nárazy… V obyčajnej teniske by to veru mohlo poriadne zabolieť. Nehovoriac o tom, ako by tenisky vyzerali už po jednom použití – špinavé, spotené, možno aj zodraté – jednoducho súce do smetí. Práve preto je nesmierne dôležité hneď v začiatkoch zájsť do predajne so športovou módou a vybrať svojmu dieťaťu kvalitné detské kopačky, ktoré sú naozaj odolné. Nielenže chránia detskú nohu, ale špeciálne materiály a strihy chránia aj obuv samu osebe. Napriek tomu sú ale detské kopačky maximálne pohodlné a priedušné. Na povrchu sa nekĺžu, dobre sa vďaka nim vyberajú zákruty, bezpečne sa brzdí a lopta vždy vie, kam ju topánka chcela poslať. Kopačky pre deti sa vyrábajú v rôznych prevedeniach. Ak neobsahujú šnúrky ani nijaké ozdobné prvky, hráč sa môže po ihrisku pohybovať oveľa rýchlejšie. Má vaše dieťa obľúbeného športovca? Aj medzi detskými kopačkami nájdete značky a modely, ktoré nosia profesionálni futbalisti.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama