03.09.2010

Dnes, t.j. piatok 3. septembra 2010 sa na bratislavských Pasienkoch o 20:30 uskutoční medzinárodný futbalový zápas Slovensko – Macedónsko. Týmto zápasom sa otvorí nová kvalifikácia na EURO 2012 v Poľsku a Ukrajine. Očakáva sa, že na štadión príde väčší počet divákov, ako tomu bolo v úvodných zápasoch predošlých kvalifikácií, a to aj napriek tomu, že náš súper nebudí veľký rešpekt. Za zvýšený záujem o našu repre môžeme ďakovať jej úspechu na nedávnych MS 2010 v Južnej Afrike. Ľudia sa teda konečne prídu pozrieť na svojich hrdinov, a nie na hviezdy súpera.

Goran Pandev z Interu Milano je najväčšou macedónskou hviezdou

Goran Pandev z Interu Milano je najväčšou macedónskou hviezdou

Avšak, napriek tomu, že macedónsky tím považujeme za outsidera skupiny, aj on ma vo svojich radoch veľmi kvalitných hráčov. Kľúčovou postavu macedónskeho tímu bude útočník Goran Pandev, ktorý hráva v Interi Miláno (aktálny držitel titulu Ligy majstrov !). Aj ďalší macedónski hráči hrajú v kvalitných tímoch. Útočník Stevica Ristić hráva v ruskej Premier league za Amkar Perm, v tej istej lige hrá záložník Veliče Šumulikoski za Novosibirsk, za Dynamo Kyjev hrá obranca Goran Popov. Zaujímavosťou je aj macedónský brankár Darko Rofilovski, ktorý v súčasností chytá za MFK Košice.

Stále si myslíte, že zajtra to budeme mať proti Macedónsku ľahké ? Ak by som mal pripomenúť konečný stav stretnutia z minulej kvalifikácie, v ktorej sme sa s Macedónskom stretli (EURO 2004), tak sme v Žiline remizovali 1:1. Príďte našich povzbudiť priamo na štadión Pasienky, proti Goranovi Pandevovi to budú poitrebovať !

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama