31.01.2011

V dňoch 29. apríl – 15. máj sa na Slovensku uskutoční športová udalosť roka – Majstrovstvá sveta v hokeji. Šampionát prichádza ako odmena pre majstrov sveta s deväťročným oneskorením a aj keď náš topšport zaznamenal v ostatných rokoch rapídny úpadok, Slováci sa naďalej považujú za hokejový národ a o vstupenky v Bratislave, kde odohrá domáci tím všetky zápasy, ale aj o vstupenky v Košiciach je enormný záujem. Keďže kapacita bratislavského štadióna je obmedzená (9246, pričom do predaja ide len 7704 lístkov), predaj lístkov bol rozdelený na tri fázy (známy je prípad predaja lístkov na posledný domáci kvalifikačný zápas slovenskej futbalovej reprezentácie proti Slovinku, keď sa za 3 minúty vypredala 22 tisícová kapacita Tehelného poľa).

Gooly – maskot MS 2011

Gooly – maskot MS 2011

Aktualizácia: Ticketportal na poslednú chvíľu zmenil podmienky a lístky na zápasy slovenskej reprezentácie sa 1. februára nepredávali a ich predaj sa ani ďalej neplánuje.

Vo všetkých troch prípadoch sa lístky predávali cez sieť Ticketportal. 1. fáza prebiehala od 27. septembra, keď si fanúšikovia mohli kúpiť balík lístkov na celú základnú skupinu, kvalifikáciu, skupinu o udržanie, i play-off. Teda predaj lístkov na individuálne zápasy nebol možný. 2 fáza začala 1. decembra, kde bolo možné si kúpiť permanentky na celú podujatie v Bratislave a Košiciach. Dnes, t.j. 1. februára začína posledná, tretia fáza predaja lístkov, kde sa budú dať kúpiť lístky aj na individuálne zápasy základnej skupiny, ale aj zápasov play-off a zápasov o udržanie sa. Cena zápasov základnej skupiny v Bratislave bude 55 eur (I. kategória) a 40 eur (II. kategória), v Košiciach 55 eur (I. kategória) a 30 eur (II. kategória). Štvrťfinále (play-off sa hrá iba v Bratislave) bude stáť 110 alebo 83 eur, semifinále 150 resp. 112 eur, zápas o 3. miesto 120 alebo 90 eur a nakoniec finále 250, či 188 eur. Najlacnejšie budú lístky o udržanie sa – v Bratislave 19 alebo 14 eur a v Košiciach 19 a 10 eur.

Ako je z článku jasné, posledné lístky budú v predaji už dnes, čiže ak chcete prísť povzbudiť našich chlapcov, máte poslednú možnosť si zakúpiť vstupenku. Slovensko do toho !!!

Takto vyzerajú lístky na MS 2011

Takto vyzerajú lístky na MS 2011

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Anketa
Chystáte sa na MS 2011 v hokeji ?
Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama