16.05.2018
(Platená inzercia)

Dovolenka s deťmi vie byť náročná, kto už cestoval s dieťatkom vie svoje. Pri cestovaní s deťmi potrebujete hlavne veľa trpezlivosti a vynaliezavosti. Pohľady spolucestujúcich sú vaša najväčšia nočná mora, toalety bez prebaľovacieho pultu materiál na nový thriller od Grishama. Našli sme pre to pre vás niekoľko šikovných pomôcok, ktoré vám tohtoročnú dovolenkovú sezónu uľahčia.

Či už sa rozhodnete ísť na tradičnú dovolenku do Chorvátska , alebo pôjdete len na kúpalisko do Štúrova, každý rodič sa stretáva s rovnakými problémami. Tieto šikovné výrobky boli navrhnuté tak, aby vám pomohli a my sme ich pre vás našli!

Prenosná prebaľovacia podložka

Prebaľovanie na zemi, provizórne na stoličke či na tráve, každý rodič to pozná. V tom lepšom prípade je to len ocikaná plienka, šup-šup-šup a máte to za sebou. No nie vždy je to prechádza ružovou záhradou, a nie vždy je k dispozícii poriadny prebaľovací pult. Tieto prebaľovacie podložky sú ľahko prenosné a viete ich poskladať do kočíka, alebo do tašky bez toho, aby vám zabrali veľa miesta. Sú nenáročné na údržbu a ochránia vášho drobca od nečistôt a baktérií.

Ring Sling

Šatky so všitými krúžkami sú vhodným pomocníkom na nosenie dieťatka. Sú vhodné rovnako pre novorodencov aj pre väčšie deti. Vďaka všitým krúžkom viete drobca ľahko vložiť a vybrať. Viazanie nie je tak náročné ako pri klasických šatkách, len zatiahnete na krúžky a môžete používať. Takýto praktický ring sling viete zakúpiť v rôznych farbách a tiež je dostupná aj verzia aqua, s ktorou viete ísť do vody!

Popruhy na chodenie

Veľa rodičov sa bráni tejto pomôcke, ktorá je často nazývaná „vodítko pre deti“, no má praktické využitie. V preplnených priestoroch vám pomáha mať vaše dieťatko stále pod kontrolou pričom dieťa môže behať a dobíjať. Dávate mu samostatnosť a možnosť naučiť sa orientovať a pohybovať medzi ľuďmi.

Nosič pre deti

Túto pomôcku už všetci dobre poznáme, no vedeli ste, že aj tu je dostupná verzia na leto? Nosič pre deti so sieťkou rovnako uľahčí vašu dovolenku, ako aj ochráni dieťatko. Opierka na chrbte bábätka je zo sieťky, ktorá umožňuje neustále prúdenie vzduchu, nosič je z dýchateľného materiálu a ľahká kapucňa dobre ochráni hlávku vášho dieťatka pred slnkom.

Stan pre bábätko

Prenosná postieľka, alebo stan pre bábätko, je vaším najlepším priateľom pri cestovaní. Je to vhodná ochrana bábätka pred slnkom, vetrom a hmyzom. Je ľahko skladateľný a často prichádzajú aj s UV ochranou pred slnkom. Mäkká podložka zabezpečí pohodlie a na rozdiel od kočíka, ktoré nie sú vždy z dýchateľných materiálov, máte istotu absolútnej ochrany pred slnkom a dusnom.

Sieťka proti hmyzu

Či už budete len sedieť niekde na zmrzline, alebo idete na prechádzku, hneď po teple je v lete vaším najväčším nepriateľom hmyz. Deti majú často v ruke keksík, alebo piškótu, čo veľakrát priláka práve osy. Aby ste predišli urázom, isto sa poobzerajte po ochranných sieťkach proti hmyzu. Viete ich dostať v rôznych veľkostiach nie len na kočík, ale aj na postieľku, či sedačky.

Hlavne zachovajte chladnú hlavu, nenechajte sa rozhádzať pohľadmi druhých rodičov, keď vaše dieťa začne plakať, kričať alebo utekať. Kúpte kvalitný opaľovací krém, vode-odolné náplasti, veľa nafukovačiek, ručnú pumpu a hor sa k vode! Leto si máte užiť a nie trápiť sa tým či to robíte dobre, alebo nie. A nech sa pripravíte akokoľvek, vždy sa nájde niečo, čo nebudete vedieť predvídať. Taký je život.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama