21.02.2019

Máte už plány, kde strávite tohtoročnú letnú dovolenku? Ak ešte u vás nepadol tip na konkrétnu destináciu, poradíme vám. Leto je obdobím, keď si treba naplno užiť slnečnú pláž, bazény a relax v moderných koktailových baroch. S osuškou v ruke a v štýlových bermudách si vychutnajte prímorskú dovolenku v Egypte alebo v Grécku!

Egypt je krajinou mnohých zaujímavých destinácií a miest s unikátnymi historickými pamiatkami. Aj preto sa sem každoročne vyberú milióny turistov, ktorí očakávajú fascinujúcu dovolenku plnú oddychu, ale aj dobrodružstiev. Táto oblasť severovýchodnej Afriky patrí ku kultúrne vyspelým moslimským štátom. Oblasť preslávili bájne pyramídy, Údolie kráľov či nádherné nílske brehy.
Egypt ponúka moderným a aktívnym turistom aj omnoho viac! Ani počas letnej dovolenky v Egypte netreba podľahnúť emóciám a prvotnému entuziazmu. Je to oblasť prísneho moslimského sveta. Pred dovolenkou v Egypte si preto treba zistiť aj kultúrne a spoločenské špecifiká o tejto arabskej krajine. Nech vás počas letnej dovolenky nepostretnú problémy so zákonom či neprívetivé pohľady tunajšieho obyvateľstva.

V Egypte zažijete to, čo vám iné destinácie neumožnia! Jednou z obľúbených turistických aktivít je aj plavba po Níle. Je to jedinečná príležitosť, ako spoznávať krajinu a pritom si vychutnávať pôžitok z relaxu. Spojte príjemné s užitočným! Po výhľade na nádherné palmové háje, rušné mestečká či prírodné parky sa vám z tohto turistického raja nebude chcieť odísť!

Vyberte si z množstva gréckych ostrovov ten svoj!

Obdivujte krásy gréckych ostrovov, pretože pulzujú pokojnou atmosférou aj v tých turisticky najvyhľadávanejších oblastiach. Obyvateľstvo je tu prívetivé, výhľad na more jedinečný a pláže rozmanité! Pred dovolenkou sa zamerajte na objektívne recenzie hotelov v Grécku, aby ste si pobyt užili v komfortnom a príjemnom prostredí. Presvoje maximálne pohodlie sa rozhodnite pre lukratívne ubytovanie v priestranných a plne vybavených apartmánoch. Aj počas dovolenky predsa potrebujete pohodlnú posteľ, vlastnú kúpeľňu a dobrú stravu.

Za najkrajšie miesto v Grécku je považované Santorini. Je cenovo jedným z najdrahších destinácií. Množstvo fakultatívnych výletov ponúka Rhodos. Má nádherné piesočnaté pláže a každoročne ho navštevuje čoraz viac turistov. Romantické pláže a príjemný výhľad na more poskytuje aj prostredie Zakyntosu. Je to miesto aktívnej dovolenky a rušnej zábavy. Tak ktorý z tipov na letnú dovolenku je ten váš?

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama