27.02.2018
(Platená inzercia)

Nie je objektív ako objektív. Rozdiely sú medzi typmi i značkami naozaj veľké, preto by ste pred kúpou mali zaloviť v informáciách, čo vám ktorý objektív ponúka. Populárnymi kúskami sú najmä objektívy, ktoré dokážu vzdialený objekt dostatočne priblížiť. Dokážu vám tak sprostredkovať perfektné priblíženie bez toho, aby fotka pôsobila rozmazane, neostro. Za každých okolností tak budete fotiť maximálne ostré snímky, či už sa nachádzate od svojho objektu len meter alebo ste vzdialení desiatky metrov.

Spoľahnite sa na kontrast a súhru farieb

Zoomové objektívy Nikon nájdete pod vlastnou značkou NIKKOR. Tá sa zameriava na dokonale vyvážené snímky, ktoré hrajú farbami a kontrastom, vďaka ktorému vynikne samotný objekt i scenéria okolo neho. Dokážete ju zosnímať v najširšom uhle pohľadu, čo platí aj pre vzdialené objekty vo vašom zornom poli. Objektívy NIKKOR potešia aj tých najnáročnejších fajnšmekrov, ktorí si potrpia na každučký detail. Výsledok bude stáť za to, presvedčte sa na vlastné oči.

Zabezpečte vášmu objektívu dokonalú ostrosť

Ako to docielite? Jednoducho, softvérovou kalibráciou objektívu. Váš objektív bude nastavený tak, aby ostril naozaj bezchybne a presne tam, kde sa to od neho vyžaduje. Stavte na profesionálne kalibrovanie v spoločnosti AQT. Kalibrácia je možná pri fotoaparátoch, ktoré obsahujú funkcionalitu doostrenia v tele fotoaparátutzv. „microadjustment“. Stačí doniesť svoj objektív a telo fotoaparátu priamo do AQT sídla v Bratislave a viac sa o nič nemusíte starať. Váš objektív prejde kalibráciou do 48 hodín. Ak ho neviete doručiť, stačí, keď ho pošlete prostredníctvom kuriérskej spoločnosti využívanej firmou AQT. Objednajte si túto službu emailom alebo telefonicky len za 6 Eur. Niet nad objektív, ktorý dokonale ostrí!

Zdroj obrázkov: aqt.sk

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama