25.06.2012
(Platená inzercia)

Stáva sa vám častokrát, že pozeráte televíziu a hundrete si pritom, že tam nič nie je, že sa opakujú tie isté filmy, že telenovely vás nebavia a reality show len oblbujú svojich divákov a vy by ste chceli pozerať niečo nenáročné, niečo, čo vás zároveň zabaví, no aj niečo naučí a nebudete sa pri tom nudiť? Zapnite si Discovery Channel v čase, ktorý je vyhradený pre televízny program Ako sa to robí!
Že ste o ňom ešte nepočuli? To je obrovská chyba a snažte sa ju čím skôr napraviť. Mnohí z vás už ale určite aspoň počuli a ďalšia skupina aj videla pár častí z tohto kanadského náučno-zábavného seriálu. V kanadskej provincii Quebec vznikol nápad, začalo sa natáčať a už šiesteho januára v roku 2001 bola po celej Amerike odvysielaná prvá časť seriálu Ako sa to robí, ktorá zožala nečakaný úspech.

V programe vás naučia celý postup ako sa robia ceruzky

V programe vás naučia celý postup ako sa robia ceruzky

Postupom času bolo natočených viac ako dvestotridsať častí, všetky trvajú dvadsaťštyri minút a do jednej obsahujú po štyri sekcie, z ktorých každá je zameraná na ukážku niečoho iného a predstavuje aj spôsob, ako situáciu zrealizovať. Seriál je vysielaný vo viac ako stoosemdesatich krajinách sveta, prekladaný do mnohých jazykov a má svojich stálych divákov, ktorí sa k náučnému programu, natočenému zaujímavým spôsobom, radi vrátia. Určite budete aj vy patriť k nim.

Populárne náučné video: Ako sa robí plazma (odporúčame pozrieť)

Na oficiálnej stránke programu s anglickým názvom How it´s made, www.commentcestfait.com, sa môžete dočítať o stručnej histórii projektu a pozrieť si aj pár uverejnených epizód. Navyše sú tam prístupné niektoré časti na DVD nosičoch, ktoré si môžete objednať a doma kedykoľvek pozrieť. Nebudete tak už mať šancu na večer, ktorý by ste museli stráviť pri programe, ktorý vás nebaví. Už vám len bude stačiť pustiť jednu z častí How it´s made a priúčať sa novým poznatkom.
Zdroj fotografie: Pixmac.sk – Yves Jalabert, Video: Youtube.com

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama