22.09.2011

Stanica CW je známa mnohými úspešnými projektami. Či rovnako populárne budú aj ich pripravované nové seriály môžete vyskúšať odhadnúť aj vy. Všetky šou, ktoré sa na obrazovky stanice CW vracajú aj tie ktoré zažijú svoju prvú premiéru nájdete v tomto článku.

Novinky:

Ringer

Premiéra: 13.September

Bridget, ktorá sa stala svedkom vraždy sa kontaktuje so svojou sestrou – identickým dvojčaťom, aby unikla pred nebezpečenstvom. Jej sestra Siobhan na výlete loďou zmizne a Bridget sa rozhodne predstierať, že je ona, čo ako však zistí, ju vôbec neochráni, lebo hoci život jej bohatej sestry sa zdá dokonalý, v skutočnosti je rovnako komplikovaný a nebezpečný ako jej vlastný.

H8R

Premiéra: 14.September

Celebrity sa stretnú tvárou v tvár s človekom, ktorý ich neznáša a pokúsia sa ho presvedčiť, že možno nie sú takí strašní.

The Secret Circle

Premiéra: 15.September

Ďalší seriál natočený podľa knihy od L.J. Smith – autorky The Vampire Diaries (Upírske denníky). Po smrti svojej matky sa Cassie presťahuje do mesta Chance Harbor, aby žila so svojou babičkou. Snaží sa žiť ďalej normálny život, no podľa skupinky jej rovesníkov je rovnako ako oni čarodejnica a vďaka jej príchodu je nová generácia Secret Circle (tajného kruhu) kompletná a teda aj ich moc konečne nabrala tie správne grády.

Hart of Dixie

Premiéra: 26.September

Čerstvá doktorka z New Yorku Zoe Hart mala plán. No keď jej plán nevyjde ako chcela ocitne sa v malom mestečku Bluebell, kde jej miestny doktor odkázal polku ordinácie. Do mestečka rozhodne nezapadá a nie všetci sú jej príchodom nadšený.

Šou, ktoré sa vracajú:

90210

Premiéra: 13.September

Leto končí a tak buď treba začať pracovať alebo odísť na vysokú. Ktorú možnosť si kto zvolí a ako to zvládne sa dozvieme v 4.sérii.

America's Next Top Model

Premiéra: 14.September

Amerika hľadá top modelku už v 17.sérii.

The Vampire Diaries

Premiéra: 15.September

Elenine narodeniny a teda aj začiatok 3.série sú už tu.

Nikita

Premiéra: 23.September

Nikita je späť v 2.sérii.

Supernatural

Premiéra: 23.September

Lov nadprirodzených príšer pokračuje v 7.sérii.

Gossip girl

Premiéra: 26.September

Po predošlej premiére v Paríži, odštartuje 5.séria v Los Angeles.
Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama