19.07.2011
love-bites-featured.jpg

Leto je tu. Kým väčšina ľudí k tomuto poznatku prišla buď podľa dátumu v kalendári alebo počasia, ktoré vládne vonku, my seriálový labužníci sme si zmenu ročného obdobia všimli aj vďaka tomu, že naše obľúbené seriály dospeli do finále. To žiaľ znamená, že ak sa vôbec dočkáme ich novej série, musíme pretrpieť sucho, ktoré leto nepochybne prináša. Zrazu proste nie je čo pozerať. No žiaden strach. Nie všetky seriály si dávajú cez leto pauzu. Jedným z nich je novinka od NBC – Love Bites.

O čom seriál je:

Greg Grunberg a Constance Zimmer

Greg Grunberg a Constance Zimmer

Love Bites obsahuje v každej epizóde tri krátke príbehy, ktoré riešia problémy lásky v najrôznejších podobách. Príbehy na seba nenadväzujú no vždy sú nejakým spôsobom prepletené a hoci sa hrdinovia menia, v každej epizóde je nejaké spojenie s Annie (Becki Newton – Škaredá Betty), Juddom (Greg Grunberg – Hrdinovia) alebo Collen (Constance Zimmer – Entourage).

Môj názor a odporúčania:

Myslím, že seriál je na leto ako stvorený. Je veľmi pohodový a nenásilne no najmä s humorom podáva odlišné príbehy zaoberajúce sa vzťahmi. To, že každá epizóda rozpráva tri príbehy beriem tiež ako plus. Vďaka svojej krátkosti tieto jednohubky nie sú príliš natiahnuté či komplikované a dostanete ich rovno tri kúsky. Variabilita osudov ponúka rôzne pohľady na vec a teda si na svoje príde hádam každý. Preto ak máte voľný čas, ktorý by ste radi strávili pri nejakom príjemnom seriály, ktorý príliš nezaťaží vašu myseľ, pobaví a možno pohladí pri duši, Love Bites je presne to čo hľadáte.

Hodnotenia:
ČSFD – 82%
IMDb – 7,2/10

Zmeny v seriály:

Jordana Spiro a Becki Newton

Jordana Spiro a Becki Newton

• Love Bites malo odštartovať v novembri 2010, no premiéra musela byť presunutá až na jún 2011.
• Zo seriálu, ktorý mal rozprávať príbeh Frannie a Annie, dvoch slobodných dievčat potykajúcich sa s problémami vzťahov, ktorých všetci priatelia sa zobrali, sa vykľula zbierka rôznych príbehov, ktorý sa veľmi neviaže na žiadnu z postáv.
• Jordana Spiro, ktorá mala hrať jednu z hlavných hrdiniek Frannie bola stále zmluvne viazaná k seriálu My Boys, ktorý vysiela stanica TBS. Bola teda z Love Bites škrtnutá.
• Odchod Jordany Spiro dal väčší priestor Gregovi Grunbergovi a Constance Zimmer, ktorí mali iba hosťovať v pilotnom diely, ale stali sa z nich stály členovia hereckého obsadenia seriálu.
• Becki Newton, ktorá mala podľa pôvodného scenára hrať pannu Annie, otehotnela. Tehotenstvo sa nakoniec zapracovalo do deja. Jej postava chce vynosiť dieťa pre jej sestru, ktorý deti mať nemôže.
• Cindy Chupack odstúpila z pozície „showrunnera“ a presunula sa na písanie scenára, kde bude podľa jej slov po toľkých zmenách pre šou prospešnejšia.
• Počet plánovaných epizód bol zredukovaný z 13 na 9.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 1


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama