27.11.2018
(Platená inzercia)

Podnikáte v strojárstve alebo je vaším zameraním technické, automobilové či stavbárske odvetvie? Potom veľmi dobre viete, akú veľkú úlohu zohráva kvalitný materiál a produkty, s ktorými pracujete. Nájsť si spoľahlivého dodávateľa je alfou a omegou tohto biznisu.

Vysoká produktivita a zároveň bezpečnosť – to je to, po čom túži každá firma. Ako docielite efektivitu pri práci použitím výrobkov za priaznivé ceny? Stavte na priemyselnú chémiu od spoločnosti Techni Trade s.r.o., ktorá je renomovaným dodávateľom rôznych technických produktov so zameraním na rezacie nástroje ale i priemyselnú chémiu, ktorá je nevyhnutnou súčasťou tohto odvetvia. Spokojní zákazníci z Českej a Slovenskej republiky, Poľska a Nemecka si prístup, poradenstvo i samotný priebeh zásobovania, nevedia vynachváliť.

Ak priemyselnú chémiu, tak značku CHEMSTR®

Zháňate technické spreje, lepidlá či odstraňovače týchto látok? Vynikajúce výsledky dosahuje značka CHEMSTR®, ktorá ponúka biologicky odbúrateľné chemické prostriedky českého výrobcu. Technické spreje a kvapaliny, lepidlá a tmely, materiály pre renovácie povrchov či montážne pasty tejto značky patria medzi najlepšie výrobky na trhu. Za desať rokov pôsobenia si česká spoločnosť CHEMSTR udržala stálu klientelu a získala patričné referencie od mnohých spoločností zo strojárenského priemyslu aj auto priemyslu u našich západných susedov. Čistenie, odmasťovanie, zváranie, lepenie a ochrana v rôznych priemyselných odvetviach je vďaka CHEMSTR hračkou. Niet divu, že spoločnosť každým rokom expanduje a dodáva svoje kvalitné výrobky do firiem v celej strednej Európe. Výrobky CHEMSTR sú určené všetkým tým, ktorí chcú počas práce využívať prípravky s účinným zložením. V ponuke sú výrobky rôzneho zamerania, ktoré dosahujú výsledok na tej najvyššej úrovni, rovnako ako priemyselná chémia od Techni Trade s.r.o.. Stavte na kvalitu a zaraďte sa medzi tých najlepších, pre ktorých je efektivita a znižovanie nákladov kúpou účinných prípravkov, na prvom mieste.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama