11.12.2018
(Platená inzercia)

Znalecké posudky bývajú jedným z najdôležitejších dokumentov potrebných pri kúpe nehnuteľnosti. Ak sa teda chystáte kúpiť si svoj vlastný byt alebo rodinný dom, je potrebné takýto dokument doložiť. Toto je samozrejme potrebné iba v prípade ak sa chystáte financovať časť kúpnej ceny externými peniazmi.

V praxi sa najčastejšie používa na financovanie kúpy nehnuteľnosti hypotekárny úver. Banka teda pri poskytnutí hypotéky vyžaduje znalecký posudok na byt alebo iný typ nehnuteľnosti ktorá sa za tieto peniaze kupuje. Ak ste sa s danou problematikou ešte nestretli a potrebujete si spraviť základný obraz, vhodným miestom je samozrejme internet. Na webe expresnyposudok­.sk si môžete naštudovať základné veci. Určite si dajte pozor na to aby bol znalec ktorý bude tento znalecký posudok vypracovávať zapísaný v zozname znalcov. Ministerstvo spravodlivosti vedie takýto zoznam.

Ak sa znalec v tomto zozname nachádza tak by nemal byť žiadny problém s akceptovaním takéhoto dokumentu financujúcou bankov. Ako ale vybrať vhodného znalca? Samozrejme je možné pokúsiť sa získať referencie od známych a podobne. Ak ale nemáte chuť a čas na takéto časovo náročné riešenie existuje aj iná možnosť. Tou je online objednávka na webe www.dobryznalec.sk Tu je možné objednať si vypracovanie znaleckého posudku a rovnako tak aj poradiť sa s odborníkmi v danej téme ak napríklad nemáte úplne štandardný prípad. Výhodou je tiež to, že pôsobenie je na celom Slovensku a teda získate overeného znalca práve vo Vašom regióne.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama