18.12.2019
(Platená inzercia)

Čaká vás veľké životné rozhodnutie a vlastný dom? Určite chcete, aby ste sa tam vy aj vaša rodina cítili výborne, a preto si vyberte len tie najlepšie projekty. Neviete, ako na to? Poradíme vám.

Skôr, ako si vyberiete projekt domu, si položte pár otázok

Vysnívaný dom má takmer každý človek a v živote sa snaží o to, aby sa mu svoje plány podarilo zrealizovať. Ak si idete vyberať projekt domu, musíte mať jasno v mnohým veciach. V prvom rade je to jeho veľkosť. Tá sa odvíja od toho, koľko chcete izieb, kúpeľní, či bude potrebná aj hosťovská izba alebo domáca pracovňa. Od týchto údajov môže závisieť aj počet poschodí, pretože ak bude izieb viac, prízemný dom pravdepodobne postačovať nebude a budete musieť voliť poschodový. Budú s vami bývať aj rodičia alebo starí rodičia? Nezabudnite to zohľadniť pri výbere projektu a rátajte tiež s bezbariérovým prístupom.

Vyberte si svoj vysnívaný dom

Okrem veľkosti domu sa zamerajte aj na štýl. Niekto si stále vyberá tradičné delenie priestoru stenami, ale iní vyhľadávajú otvorený priestor. V tomto bode zároveň určíte aj to, aké veľké súkromie budete mať. Už pri výbere projektu domu premýšľajte nad nábytkom. Nielen preto, či budete kupovať nový, ale či sa ten starý vojde do navrhnutých miestností. Na ktorú svetovú stranu by ste chceli mať otočnú spálňu alebo terasu? Aj to môže byť pre vás veľmi dôležité.

Niečo sa zmeniť dá, niečo nie

Aké projekty domov vás zaujali? Bude váš domov prízemný alebo poschodový? Rozhodnúť sa len pre jeden môže byť ťažšie, ale pokiaľ ste si už ujasnili, čo všetko chcete a čo potrebujete, nemal by to byť problém. Myslite na to, že dokonalý dom neexistuje a vždy tu budú nejaké pre a proti. Vždy sú ale možnosti, ako si ho upraviť podľa svojich predstáv a cítiť sa v ňom dobre.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama