12.07.2011
(Platená inzercia)

Máte doma staré okná, cez ktoré je počuť aj dupot ľudí a navyše vám fučí cez viaceré škáry? Už dlhšie neváhajte a dajte si bezpodmienečne vymeniť Vaše staré okná za nové, či už je to v rodinnom dome alebo v paneláku.

Výmenu starších okien zažije hádam každý. Pre niekoho je to skúška nervov, pre iných je to obľúbená robôtka. Šikovný domáci majstri sa s oknami dokážu zľahka zahrať a pritom ušetria značné množstvo peňazí. Ak aj vy patríte k poriadnym a dobrým majstrom, tak by ste mali predovšetkým navštíviť stránku hobbyportal.sk a cedera-okna.sk . Stránky sú určené aj tým, ktorí si cestu k náradiu nikdy nevedeli nájsť!

Eurookná

Eurookná

Prečo je v skutočnosti dobré vymieňať okná? Ušetríte peniaze na náklady – to patrí medzi najčastejšie dôvody. Výmena okien vám prinesie aj skvelú zvukovú a tepelnú izoláciu. Ale v každom prípade musí byť odvedená dobrá a vysoko kvalitná práca. Celý technologický postup výmeny okna si nájdete na internete. Spočítajte si náklady, a nakoniec zistíte, že ak si objednáte odborníkov, tí si za prácu zinkasujú určitú sumu peňazí, ale vy nebudete mať žiadne starosti, a svoj čas môžete využiť efektívne. Výmena okien nie je lacná záležitosť. Ale pamätajte, určite sa to oplatí.

Stále ešte neviete, aký typ okien si je najvhodnejšie zvoliť? V dnešnej dobe sa môžete rozhodnúť pre dva typy, jeden typ sú plastové okná, tie druhé sú drevené okná, ktoré sa označujú aj pojmom EUROOKNÁ. Po cenovej stránke sú plastové okná lacnejšie, pre niekoho krajšie. A čo drevené okná? V podstate sú eurookná kvalitnejšie ako plastové okná. Drevené okná majú lepšie zvukové a tepelné vlastnosti. Ale majú tiež jednu nevýhodu. Je potrebné každých päť rokov obnoviť náter!

Hojdacia sieť – vhodná na relaxáciu

Hojdacia sieť – vhodná na relaxáciu

Radi relaxujete? Chceli by ste sa cítiť ako na pláži a stále oddychovať? Tak určite nepremárnite svoju túžbu kúpiť si do domu hojdaciu sieť, lebo nič nie je lepšie, ako po náročnom dni si oddýchnuť.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 2


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama