29.01.2011

Zariaďujete si kúpeľňu vo svojej novej domácnosti, alebo rekonštruujete starú? Štýlové a praktické doplnky by nemali chýbať vo Vašej kúpeľni. Stena by mala byť obložená obkladačkami, ktoré sa dajú ľahko čistiť, a ktorým nevadí zvýšená vlhkosť. Drevené obklady, drevené podlahy a drevený nábytok do kúpeľne nie sú vhodným riešením, nakoľko vďaka zvýšenej vlhkosti by sa po krátkej dobe znehodnotili.

Ďalším krokom je rozhodnutie, či zvoliť klasickú vaňu alebo sprchový kút. A čo tak niečo celkom nové, čo Vám a Vášmu partnerovi zabezpečí relax po náročnom dni. Riešením sú masážne boxy. Väčšina masážnych boxov má sprchovaciu vaničku hlbšiu, takže si v nej môžete dopriať aj kúpeľ ako vo vani. Ďalším riešením môže byť parný kúpeľ, ktorý nahradí saunu.
Ak ale budete chcieť vaňu vybrať si môžete z vaní najrôznejších tvarov, farieb a s nespočetným množstvom funkcií. Klasickú alebo rohovú s hydromasážnymi tryskami, tomu by neodolal nikto z nás, ale žiaľ musíte brať do úvahy priestor do akého budete vaňu kupovať.
Do kúpeľne patrí aj umývadlo. Ak máte dostatočne veľký priestor, môžete si kúpiť rovno dve menšie a umiestniť ich jedno vedľa druhého. Ku kvalitnému umývadlu patrí aj šetriaca vodovodná batéria.

Vo Vašej kúpeľni nesmie chýbať ani dôležitý doplnok ktorým je veľké zrkadlo, pred ktorým sa budete skrášľovať. A samozrejmé niekoľko poličiek na odkladanie kozmetických výrobkov.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama