30.05.2019
(Platená inzercia)

Radi míňame svoje peniaze na drahé oblečenie, najmodernejšie autá a najpreferova­nejšie telefóny, ale otázka našej bezpečnosti nás vždy zaskočí. Cítite sa u vás doma bezpečne?

Domov – bezpečné miesto pre život. S inteligentnou domácnosťou nájdete všetko v jednom

Vlastniť inteligentnú smart domácnosť nie je luxus. Postupne sa takéto moderné domácnosti stávajú čoraz viac populárnejšie a žiadanejšie. Doba pokročila, a preto sa nikto nečuduje týmto novým špeciálnym názvom a technickým vynálezom. Buďte smart aj vy a pozrite sa, aké výhody vám to prinesie.
Bez ohľadu na to, či chcete mať pod „muškou“ svoj dom alebo firmu, inteligentné riešenie si nevyberá. Poslúži všade. Je iba na vašom rozhodnutí, či mu dáte šancu, aby sa predviedlo. Určite ho odporučíte po dobrých skúsenostiach s ním aj ostatným.

Prečo vonkajšie kamery? Aby bol váš dom zabezpečený

Váš majetok ostane ochránený a vy sa tak môžete v pohode venovať svojim koníčkom, svojej rodine, priateľom a všetkému, čo vám robí radosť. Vonkajšie kamery sú prepojené s riadiacou jednotkou a tá zase s vašim telefónom alebo tabletom. Akýkoľvek pohyb alebo výtržníctvo, bude okamžite zachytené, zaznamenané a vy budete včas upozornení. Pripomína vám to iba scénku z televízie? Toto všetko a oveľa viac získate, pokiaľ sa rozhodnete pre inteligentnú domácnosť.

Naozaj pre každého?

Samozrejme! Nezáleží, či máte zvučné meno, alebo ste iba „obyčajná“ rodinka, bývajúca na okraji mesta. Sen o bezpečnej domácnosti sa môže splniť každému. Stačí iba máličko – jedna riadiaca jednotka. Na výber máte veľké množstvo možností. Zakúpenie senzorov, kamier a iných pomôcok, ktoré vám život zjednodušia a spríjemnia. V dnešnej hektickej dobe každému dobre padne forma takejto starostlivosti. V hlave máme množstvo úloh a povinností, ktoré treba vyriešiť a o ktoré sa treba postarať, a preto smart riešenia sú to pravé pre moderných ľudí.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama