05.11.2019
(Platená inzercia)

Domov je miesto, kde by sme sa mali cítiť v bezpečí. Preto je dôležité chrániť ho pred negatívnymi vplyvmi, ako je napríklad požiar alebo zlodeji. Jedna z vecí, ktoré môžeme pre ochranu nášho domova urobiť, je vybrať si vhodné bezpečnostné dvere.

Znižujú pravdepodobnosť vykradnutia a chránia pred požiarom

Aké vlastnosti by mali mať bezpečnostné dvere? Na trhu nájdete veľké množstvo výrobcov a rôznych typov dverí v niekoľkých bezpečnostných triedach zabezpečenia. Pod pojmom „bezpečnostná trieda“ sa označuje miera zabezpečenia dverí a je charakterizovaná vlastnosťami dverí, vďaka ktorým sa dokážu ubrániť zlodejom či požiaru.Dvere môžu byť vyrobené z dreva alebo kovu. Hoci sa kov môže zdať pevnejší a spoľahlivejší, rovnako dobre vás ochránia i dvere z masívneho dreva.

Pri kúpe bezpečnostných dverí netreba zabúdať ani na vhodnú zárubňu. Samozrejmosťou je aj bezpečnostná zámková vložkaodolná voči zásahom zvonka či vŕtaniu. Dvere sa môžu zamykať pomocou kľúčov s chráneným profilom, ale aj elektronicky prostredníctvom odtlačkov prstov alebo na diaľku cez váš smartfón. Protihluková a protipožiarna ochrana dverí je v dnešnej dobe samozrejmosťou. Bezpečnostné dvere zároveň izolujú a chránia váš dom pred nechceným únikom tepla.

Bezpečnostné dvere SHERLOCK spĺňajú najvyššie nároky

Pri výbere bezpečnostných dverí si rozhodne nechajte poradiť skúsenými odborníkmi a investujte do produktu s dobrými referenciami. Takým sú bezpečnostné dvere SHERLOCK, ktorých história siaha až do roku 1988. Odvtedy dvere SHERLOCK ochránili veľké množstvo domácností nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Za úspechy celej firmyhovoria nie len kvalitné bezpečnostné dvere, ale najmä tisíce spokojných zákazníkov.

Bezpečnostné dvere SHERLOCK sú vyrábané vo vysokej kvalite, ktorá spĺňa požiadavky bezpečnostných tried 2, 3 a 4 – základný, vysoký až veľmi vysoký stupeň ochrany podľa certifikátu ENV 1627. Všetky dvere majú odolnosť voči mechanickému napadnutiu drevenými či plastovými klinmi, kliešťami, hasákom alebo páčidlom.

Dvere štvrtej bezpečnostnej triedy sú odolné i voči pílke, elektrickej vŕtačke či inému elektrickému náradiu. Dvere sú odolné voči statickému aj dynamickému zaťaženiu. Ich výhodou je flexibilita, je možné zhotoviť dvere i zárubne v rôznych atypických veľkostiach. Spoľahnite sa na dlhoročné skúsenosti a kvalitu dverí SHERLOCK, ktoré vám i vašej rodine zabezpečia kvalitnú ochranu.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama