29.01.2011

Ak chcete mať vo svojej domácnosti dostatok tepla, nemusíte v zimných mesiacoch vykurovať svoj dom na vysokú teplotu. Ušetrenie nemalých finančných prostriedkov za vykurovanie docielite najmä vďaka kvalitným oknám. Ponuka okien je dnes veľmi pestrá. Ak si pozriete ponuky firiem, zistíte, že klasické drevené okná sú stále moderné a je o ne veľký záujem. Je pravdou, že veľkým hitom najmä za posledných 10 rokov sa stali plastové okná, a to najmä z dôvodu, že si nevyžadujú takmer nijakú špeciálnu starostlivosť. O drevené okná sa musíte pravidelne starať, natierať ich v určitých intervaloch špeciálnymi nátermi, a plastové stačí len očistiť od nečistôt pomocou vlhkej handry a vody.

Drevené eurookná sa vyrábajú z certifikovaných eurohranolov, ktoré zabezpečujú stabilitu rámov a okenných krídel. Okná sú vybavené trojsklom s celoobvodovým tesnením, otváracie časti sú vybavené kvalitným kovaním, vďaka ktorému je manipulácia s oknami jednoduchšia.

Plastové okná majú stálu farebnosť, moderný vzhľad a jednoduchú obsluhu. Majú hladký povrch s priezračnou bielou farbou. Najmodernejšími sú plastové okná Salamander vyznačujúce sa vysokým štandardom a precíznosťou. Z hľadiska pevnosti majú okná najlepšie postavenie. Sklo použité v oknách môže mať hrúbku až do 34 mm. Použitý plast je odolný voči teplotným a poveternostným vplyvom.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

aja (Neregistrovaný užívateľ) 04.09.2012 19:01
aja

dobrý den.moooc se mi libí vaše okna.hlavně to co ukazujete na strankach.stavíme dum.chtěla bych vás touto cestou poprosit,jestli by ste se semnou nespojili.bydlím v Břeclavě.děkuji.Cupalová.

Prihlásenie
 
 
Reklama