16.07.2018
(Platená inzercia)

Pri zveľaďovaní domu a jeho exteriéru by ste nemali zanedbávať plot. Plot nemusí znamenať len ledabolo pozbíjané latky, alebo päť metrov pletiva z baumaxu. Ploty, rovnako ako všetko iné, prešli množstvo zmien a ponúkajú vám veľa možností.

Moderné ploty vám prinášajú viac výhod ako si pravdepodobne uvedomujete. Plot už nie je viac len čosi, čím si ohradíte pozemok. Moderné ploty a brány vám pomáhajú pre prezentácii vášho domova a ochrane vášho súkromia a majetku. Ich štýlový dizajn váš domov nie len odlíši, ale dodá mu tiež šmrnc.

Moderný dizajn a najnovšie technológie predstavujú napríklad hliníkové ploty. Ich značnou výhodou je, že nepodliehajú korózii. Mohli by ste teda povedať, že sú to ploty na celý život. Medzi ďalšie výhody patrí napríklad to, že ich nemusíte brúsiť, alebo natierať. Sú bezúdržbové a nemenia tvar. S ich moderným dizajnom viete rovnako zladiť aj hliníkové brány. Sú vhodné nie len pre domy, ale aj pre terasy, alebo verejné priestranstvá.

Hliníkové ploty ponúkajú množstvo rozličných dizajnov, a ak by ste teda zatúžili aj po niečom tradičnejšom, nájdete v ponuke to za čím vám srdce piští. No to čo odlišuje moderné hliníkové oplotenie BLOCK, a robí ho jedinečným, sú práve jeho hladké línie, ktoré zabezpečujú absolútnu nepriehľadnosť. Nemusíte viac sadiť okolo plotu stromčeky, zbavte sa toho rákosáku a vykročte modernému dizajnu v ústrety.

Ak sa chcete odlíšiť, do rady hliníkových plotov patria napríklad aj ploty z tvrdeného skla. Ako výplň do jednotlivých častí sa tu osádza kalené sklo, ktoré môže byť číre, alebo mliečne. Zladiť k nim viete rôzne typy brán, či už posuvných, alebo krídlových , a všetky hliníkové komponenty a profily viete voliť v širokej škále rozličných farieb.

Ďalšou alternatívou je napríklad lamelový plot, ktorý vychádza z tvaru a funkčnosti žalúzií. Lamelový profil a jemné naklopenie lamelov dodáva takýmto plotom jedinečný dizajn. Tieto lamelové moderné brány a ploty je možné dostať vo vertikálnom, alebo horizontálnom usporiadaní.

Pri hliníkových bránach sa vám rovnako núka široká škála možností. Vjazdové brány na koľajnici, vjazdové krídlové brány alebo samonosné posuvné brány. Rámy dvojkrídlových brán sú vyrábané z hliníkových profilov, ktoré sú následné zvárané pomocou technológie TIG. Tieto rámy sú extrémne pevné a ich spoj je absolútne neviditeľný. Hliníková výplň s rámom je následne spájaná s nerezovými šraubami, ktoré sú umiestnené tak, aby ich nebolo vidno.

Neodmysliteľnou výhodou týchto brán je ovládanie na diaľku, ktoré vám uľahčí prístup do vášho domova a zjednoduší vám váš každodenný život. Ak teda obľubujete moderný dizajn, určite sa obzrite po hliníkových bránach a plotoch. Je to investícia, ktorá sa vám časom vráti a dodá vášmu domovu jedinečnosť, ktorú si zaslúži.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama