13.11.2019
(Platená inzercia)

Nábytok na mieru je originálny, jedinečný a hodí sa dokonale do priestoru. Výhody takto vytvorenej sedačky sú jasné: vyhovujúce rozmery, možnosť výberu materiálu, dekoru i farieb. A to zďaleka nie je všetko!

Do sedačky na mieru sa oplatí investovať, pretože sa „nevysedí“ do troch rokov ako mnohé lacné kúsky z obchodu. Pri výbere sedačky sa zamerajte na kvalitu materiálu, dobré firmy sa snažia o dizajn so zameraním na individuálne želania zákazníka, ponúkajú rôzne možnosti sedacích súprav a poťahových látok. Podľa vašich predstáv môže byť sedačka rozkladacia alebo s úložným priestorom, klasická, rohová i do písmena U. Ideálna sedacia súprava musí vyhovovať vašim požiadavkám i vášmu interiéru. Musí „sedieť“ v priestore ako uliata a spĺňať všetky vaše nároky. Nemusíte hľadať kompromisy, stačí odovzdať predajcovi svoje predstavy. Dnes vedia výrobcovia kvalitných sedacích súprav ponúknuť zákazníkom sedačky šité na mieru v dokonalom prevedení, tak, aby vyhovovali všetkým jeho náročným kritériám.

Čo musí sedačka na mieru spĺňať?

Sedačka musí predovšetkým vyhovovať dispozíciám vašej izby. Môžete si nechať vyrobiť veľkoryso riešenú sofu alebo v prípade potreby napríklad aj sedačku s úložným priestorom, ktorá ušetrí nároky na veľkosť, napriek tomu, že bude praktická. Čo musíte urobiť predtým ako si objednáte svoj vysnívaný gauč? Premyslite si ako bude vyzerať a zmerajte priestor, do ktorého ho umiestnite. Sedacia súprava by sa mala hodiť aj k zvyšnému zariadeniu v interiéri a korešpondovať s celkovým rázom domácnosti. Sedačka dokáže vytvoriť teplo domova a umocniť atmosféru v celej domácnosti, najmä ak jej výber prispôsobíte presne vašim predstavám a preferenciám. Ak si preferujete minimalizmus, stavte na jednoduchosť, ak fandíte klasike, zvoľte eleganciu, ktorou nikdy nešliapnete vedľa, a ak milujete extravaganciu, pouvažujte nad dominantným kúskom.

Ako na vlastnú sedačku na mieru?

Zvoľte si dopredu počet sedákov, záhlavník alebo opierky, stanovte si šírku, výšku a hĺbku sedačky. Viete, aký má byť jej povrch? Vybrať si môžete látku alebo pravú či umelú kožu, aby bol výsledný produkt presne podľa vašich predstáv. Sedačky sú dostupné v rôznych farebných odtieňoch, v koži i v čalúnenom prevedení, s elegantnými vzormi alebo bez. Z ponuky si vyberte typ, ktorý vám vyhovuje veľkostne, zvážte aj rozložiteľnosť sedačky. Rozkladací variant vám umožní pohodlne uložiť hostí a zaistiť príležitostné spanie, dokáže vám tiež zabezpečiť úložný priestor navyše. Jednoducho tak schováte deky, vankúše aj periny alebo čokoľvek, čo má ostať skryté pred zvedavými pohľadmi. Dizajnové sedačky sú vyrobené z materiálov, ktoré sú kvalitné, ľahko sa udržiavajú a čistia. Pokiaľ máte doma malé deti alebo domácich miláčikov, vyberte si radšej látku s ochranným povrchom proti zašpineniu. Nerobte kompromisy, vyberte si do svojej domácnosti ideálnu sedačku na mieru a stavte na na kvalitu, ktorá vám zaistí dlhú životnosť vašej sedacej súpravy. Chcete vedieť, ako bude vyzerať vysnívaná sedačka u vás doma? Využite šikovný konfigurátor, ktorý vám to umožní!

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama