02.02.2018
(Platená inzercia)

Kvalitné bývanie na úrovni je kombináciou viacerých faktorov, ktoré dotvárajú mozaiku spokojnosti. Čo všetko by modernému bývaniu nemalo chýbať a kde také hľadať? Máme jeden horúci tip.

To, čo na život stačí jednotlivcovi, nemusí vyhovovať štvorčlennej rodine. Skrátka a jasne, dispozičné rozloženie priestoru je jedným zo základných momentov, podľa ktorých sa rozhodujeme a hodnotíme nové byty v Bratislave. 30 a 120 metrov štvorcových, to je už poriadny rozdiel.

Zelená má zelenú, na tom sa s veľkou pravdepodobnosťou nič nezmení ani v budúcnosti. Mnohé slovenské mestá sa však nepríjemne potykajú s veľkým úbytkom zelene, pritom práve ona robí život v meste znesiteľnejším. S dobrým bývaním si takpovediac kupujete aj príjemné (zelené) okolie.

Strategická poloha bývania je pre život každého človeka veľmi dôležitá. Blízkosť spojenia do práce, obchody, zdravotnícke zariadenia, školy, škôlky, reštaurácie a zábava na dosah ruky. Toto všetko sa počíta a hovorí sa tomu občianska vybavenosť. Ak je kvalitná, aj váš život bude ľahší.

Mobilita je príkazom doby, preto blízke napojenie na hlavné dopravné tepny predstavuje kardinálny bod tohto momentu. Kto má vlastné auto, ten nechce tráviť hodiny v kolónach, kto sa spolieha na mestskú dopravu, ten ocení dostupnosť zastávok v blízkosti svojho bydliska.

Kde toto všetko nájsť?

Výborná poloha, skvelá občianska vybavenosť a bývanie s ohľadom na dostatok zelene – dajú sa vôbec reálne skĺbiť všetky tieto požiadavky dohromady? Dajú a projekt Premiére je toho najlepším dôkazom. Jednotky od 32 do 125m2, bývanie v centre mesta so skvelou dostupnosťou a občianskou vybavenosťou, zelená záhrada na poschodí a privátne parkovacie miesta v stráženom podzemí. Takýto predaj bytov Bratislava iste nebude ponúkať dlho.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama