09.12.2020
(Platená inzercia)

Žiť v domácnosti, na ktorú sa dá spoľahnúť, je vzácnosť, ktorá je v dnešnej dobe cenená a potrebná. Domov nám má slúžiť, a to v takej miere, akú požadujeme.

Keď vyskúšate bývanie s inteligentnou domácnosťou, nebudete sa jej chcieť vzdať

Viete, čo je na predsudkoch najlepšie? Dokážu sa veľmi rýchlo zlomiť. Poznáme to aj na ľuďoch. Na prvý pohľad sa nám zdajú zvláštni, namyslení a nedostupní, ale keď sa spoznáme bližšie, náš názor na nich sa dokáže zmeniť svetelnou rýchlosťou. Priateľka sa chválila, že si zaobstarali inteligentnú domácnosť. Prvá myšlienka bola – to sú teda snobi. Keď sme to vyskúšali aj my, pochopili sme, že vlastniť inteligentnú domácnosť nie je luxus, ale nevyhnutnosť doby.

Inteligentná domácnosť je pomocník na každý deň

Ten pocit, že domov vás už registruje z diaľky a robí všetko preto, aby ste sa cítili príjemne a komfortne, stojí naozaj za vyskúšanie. Predstavte si, že dostanete príležitosť využívať všetky výhody inteligentnej domácnosti. Máte bránu, ktorá sa sama otvorí a zatvorí, trávnik, ktorý sa sám poleje iba s nastavením časovača, a ovládač, ktorý zapne kúrenie či hudbu už pred príchodom domov. Zrazu niekto príde a povie – stačí, už nebudete môcť využívať tieto služby. Čo myslíte, chýbalo by vám to? Ovládať domácnosť iba jediným prstom vďaka aplikácii v mobile, šikovnej riadiacej jednotke a inteligentných zariadení je jednoduché a dá sa na to aj jednoducho zvyknúť.

Predstavuje inteligentná domácnosť luxus alebo zaslúžený komfort?

V inteligentnej domácnosti rýchlo zistíte, že práve domov je miesto, kde si máte užívať všetky radosti života a bezstarostnosť. Bez výčitiek. S pocitom, že ste v bezpečí a je o vás postarané. Nie je to len priestor, ktorý treba neustále upratovať, zveľaďovať. Harmónia nastane až vtedy, keď to, čo svojmu príbytku poskytnete, vráti dvojnásobne. Výsledkom bude bezpečný domov, ktorý bude šetriť váš čas, peniaze a zbaví vás všetkých starostí. Všetci môžeme mať svoju inteligentnú domácnosť a zaradiť sa k ľuďom, na ktorých sa ukazuje prstom.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Joshua (Neregistrovaný užívateľ) 22.02.2021 12:46
Joshua

Inteligentné domácnosti sú pecka, my sme začali nasjkôr takýmito inlegitelnými kľučkami volitaskladom.sk/produkt/inteligentna-klucka-s-otlackom… a časom si chceme kúpiť aj nejake ďalšie príslušenstvo a spraviť si komplet inteligentnú domácnosť

Prihlásenie
 
 
Reklama