19.07.2017
(Platená inzercia)

V staviteľstve rodinných domov je možno najvýraznejším trendom poslednej dekády šetrenie energiami. Nízkoenergetické domy, pasívne domy alebo dokonca aktívne domy sú jednoznačne trendom a rovnako tak budúcnosťou pri výstavbe. Taktiež zákazníci požadujú takéto vlastnosti. Je za tým samozrejme ekonomika. Pri dnešných vysokých a stále stúpajúcich cenách energií je veľký rozdiel či Vás rodinný dom „spáli“ energie za 50 Euro mesačne alebo za 150. V priebehu predpokladanej životnosti takéhoto domu je výsledný rozdiel v spotrebách naozaj enormný. Veľmi dobré výsledky z tohoto hľadiska majú nízkoenergetické drevodomy od firmy Vidadomy. Ich kompletná ponuka je na webe spolu s informáciami pre verejnosť ohľadom výhod takýchto konštrukcií.

Samotnú spotrebu všetkých energií takéhoto montovaného domu popisuje energetický certifikát od ECB-portal. Online objednávka takéhoto certifikátu je už iba posledným zjednodušením získania tejto dokumentácie. Nezabúdajte na to že súčasná legislatíva si dodanie energetického certifikátu vyžaduje ako prílohu ku žiadosti o kolaudáciu budovy. Bez neho nie je možná. Ak teda uvažujete nad výstavbou nového rodinného domu porovnajte si možnosti ktoré poskytujú dnešné moderné montované drevostavby aj v oblasti energetickej úspory.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama