05.09.2011
(Platená inzercia)

Oblečenie, lyže, kufre, kam to všetko dať, aby to u vás nevyzeralo ako v skladisku. Máme pre vás riešenie, ktoré sa vám bude páčiť. Vyskúšajte vstavané skrine! Sú neoceniteľným trendom v nábytkárstve.

Priestor pre život
Keď sa povie vstavaný nábytok, všetci si ako prvé predstavia jeho najväčšiu výhodu – šetrenie priestoru. Preto nábytok, či spotrebiče, ktoré sa dajú „vstavať“ všetci zbožňujú.
Vstavané skrine nie sú na trhu žiadnou novinou. Tento nábytok už svoju históriu má a musíme konštatovať, že veľmi úspešnú a nápaditú. Nie každý má to šťastie a býva v priestrannom byte či dome. Tým pádom je úspora miesta najdôležitejším faktorom pri výbere nábytku.

Uložte si veci
Vstavané skrine ponúkajú riešenie, ako sa popasovať s hromadou vecí a malým úložným priestorom, navyše vyzerajú aj po estetickej stránky trendy a v súčasti s nimi pracuje väčšina designérov (najmä v malých priestoroch).
Najčastejšie sa vstavané skrine umiestňujú do spálne, ale tiež do predsiení. V takomto prípade môžete dvere skríň osadiť zrkadlami, čo oceníte nielen ako oživenie priestoru, ale tiaž ako dobrú pomôcku pri obliekaní.
Zrkadlá na vstavanej skrini sa do spálne (z pohľadu feng-shui) neodporúčajú, pokiaľ je manželská posteľ umiestnená presne oproti vstavanej skrini. A práve manželské postele sú ďalším dôvodom, prečo siahnuť po vstavaných skriniach do spálne. Ak totiž túžite po veľkej posteli, na ktorej si môžete dopriať lenošenie vo veľkom štýle, vstavaná skriňa vám to umožní – uvoľní priestor na prechod medzi ňou a posteľou.

Ako vyberať?
• Vyberte si spoločnosť, ktorá vám zdarma urobí predbežnú kalkuláciu ceny skríň, ich rozmery a zameranie v miestnosti, a až potom vám stanoví konečnú cenu. Nedôjde tak k častému, ďalšiemu navyšovaniu ceny.
• Oslovte už zabehnutú spoločnosť, ktorá sa môže preukázať referenciami spokojných zákazníkov.
• Dobrou voľbou je spoločnosť, ktorá na svoje skrine poskytuje najdlhšiu záruku.
• Spoločnosť, ktorú si vyberiete by mala presne akceptovať vaše požiadavky na vstavané skrine.
• Veľkou výhodou je, ak má daná firma tzv. on-line návrhára, ktorý vám umožní, aby ste si sami navrhli vstavanú skriňu.
• Pokojne si nechajte poradiť , kde by bolo najlepšie skriňu umiestniť a tiež, ako by mal vyzerať jej úložný priestor – vnútorné usporiadanie tak, aby plne vyhovovalo vašim potrebám.
• Spoločnosť vyberajte tiež podľa systému, akým skrine zostavujú.
• Dôležité je, aby mala daná spoločnosť dostatočne širokú ponuku rámov, dverí, materiálov a doplnkov, aby ste neboli pri navrhovaní skríň v žiadnom prípade limitovaní.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama