30.04.2019
(Platená inzercia)

Podľa čoho spoznáme človeka? Podľa celkového výzoru, slov a vyjadrovania, podľa auta, ktoré vlastní a podľa príbytku, kde býva. To všetko sú nápovedy, ktoré dokážu aj pekne zmiasť. Keď k niekomu vstúpime do domu, obklopia nás najprv steny. Majú rôzne farby a vystavujú naše spomienky, či už vo forme fotografií alebo špinavých fľakov.

Nástenné svietidlá pre radosť

Výber farebnej škály stien je veľký. Niekedy sa skratka nedokážeme ani rozhodnúť, akú farbu použijeme tam a onam. Často to potom dopadne tak, že domov hýri farbami od výmyslu sveta. Jedna izba je žltá, jedna zelená, iná zas fialová. Hotová dúha. Snažíme sa ohúriť, ale veľakrát to dopadne opačne. Náš vkus býva skritizovaný alebo sa nám po čase prestane táto farebnosť páčiť. Z psychologického hľadiska to ani nie je príliš dobré a odporúča sa ísť skôr cestou – tón v tóne.
Príliš veľké zmeny nás vyčerpávajú a týka sa to aj takých banálnych vecí, akými sú rozdielne farby na stenách. Ak potrebujeme silou-mocou upútať, spravme to rafinovanejším spôsobom. Napríklad nástennými svietidlami. Aby sme sa doma cítili príjemne, je potrebné zapojiť šarm a fantáziu. Trochu minimalizmu v podobe akejsi decentnosti nezaškodí.

Vyberte si svoj štýl

Nákup nástenných svietidiel je veľká radosť a zábava. Je úžasné, ak máme možnosť aj týmto spôsobom oživiť naše holé steny. Namiesto krikľavých farieb sa postarajú o požadovaný efekt a navyše nám posvietia „na cestu“, aby naše kroky boli správne. Niekedy poslúžia lepšie ako obraz. Je výborné, že nástenných svietidiel existuje také množstvo, že si vyberú aj tí najnáročnejší.

Klasické, jednoduché, ale aj gýčovejšie, rustikálne, detské, malé, väčšie, kovové, drevené, do interiéru alebo do exteriéru. Na chodby, do kúpeľne, spálne aj do obývačky. Úplne všade.
Veľmi jednoducho vytvoríte senzáciu a to iba s použitím obyčajného svetla a neobyčajných lámp. Naše steny o nás veľa napovedia. Vďaka nim si vieme čo-to domyslieť o rodine, ku ktorej zavítame. Presvedčia o poriadkumilov­nosti, ale vnesú nás trochu aj do života celej rodiny. Steny sú akoby dušou celej domácnosti, otvorené plátno, na ktoré sa neustále maľuje. V tejto „galérii života“ nás sprevádzajú naše nástenné svietidlá, ktoré nás chcú ožiariť iba v tom najlepšom svetle.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama