08.03.2018
(Platená inzercia)

Napriek tomu, že býva riešením volaní prírody, hlavným zdrojom hygienického životného štýlu a miestnosťou, bez ktorej sa žiadna moderná domácnosť nezaobíde, kúpeľňa zvyčajne ostáva na okraji záujmu. Chceme to napraviť, preto aj sme tento článok venovali nie len zaujímavostiam z kúpeľňového života, ale aj odporúčaniam na skvelé vybavenie kúpeľňového interiéru.

• Človek strávi počas svojho života v priemere 90 dní na toalete. Počítajte s nami: denne si každý odskočí v priemere 5 až 7 krát, čo je viac ako 2200 krát za rok. Ak vezmeme do úvahy minúty strávené na toalete, skutočne nám vychádzajú zaujímavé čísla, v rozptyle od troch mesiacov až po rok či dva!

• Južná Kórea je prvou a možno aj poslednou krajinou, ktorá kedy otvorila „park toaliet“. Unikátnemu parku, ktorý je pre verejnosť otvorený od roku 2012, dominuje múzeum v tvare toalety, nájdete tu ale aj plastiky a iné formy umenia súvisiace s toaletami.

• Grécko sa považuje za rodisko filozofie a demokracie, pravdou ale je, že na jeho území sa našla aj najstaršia známa a dochovaná vaňa. Pochádza z minojskej epochy, z obdobia okolo roku 1500 pred n.l., a bola osadená v kráľovskej kúpeľni v paláci v Knósse na Kréte.

Wellmall – pre kúpeľne najlepšie riešenie

Wellmall.sk možno neexistuje na svete tak dlho ako spomínaná vaňa z Grécka, no desať rokov na trhu s kúpeľňovými doplnkami a Heureka certifikát – overené zákazníkmi sú dostatočnou zárukou, že nákup na Wellmall prebehne bezproblémovo. Na webe nájdete nie len množstvo kvalitných produktov (ešte sa k nim vrátime), ale tiež rady, tipy a inšpirácie, ktoré vás privedú k vysnívanej kúpeľni. Chcete vedieť ako prebieha montáž vane, sprchového kúta či sprchovej vaničky? Pozrite sa do sekcie Videa, kam sa prekliknete cez „Tipy a rady“. Nám sa špeciálne páčil „Slovníček pojmov“ (tiež sa nachádza pod „Tipy a rady“), kde nájdete stručne a jasne vysvetlené jednotlivé pojmy (pekne od A po Z), s ktorými sa pri riešení kúpeľní čo toaliet môžete stretnúť.

Sprchové kúty

Sprchovanie vs. kúpanie vo vani. Každé má svoje plusy aj mínusy, ak ale chcete šetriť nie len čas, ale prostredníctvom úspory vody aj financie, mali by ste sa rozhodnúť pre modernejšie a rýchlejšie sprchovanie. A na Wellmall si máte v tomto smere z čoho vyberať, pretože tu nájdete sprchové kúty štvorcové, štvrť-kruhové, obdĺžnikové či inak tvarované. Bohatosť tvarov a rozmerov vás spolu s kvalitou prevedenia presvedčia o tom, že vaša kúpa sa vám oplatí.

Sprchové boxy

Netreba pri nich riešiť žiadne staviteľské práce či búračky. Sprchové boxy sú ideálnym dočasným, ale aj trvalým riešením do vašich kúpeľní. Na Wellmall-e nájdete aj varianty s masážnymi tryskami či parné boxy s nízkou alebo vysokou vaničkou, vďaka ktorým si aj v malej kúpeľni spravíte perfektné wellness kúry pre vaše unavené svaly a kĺby. Klasické sprchové boxy sú dostupné v rôznych dĺžkach (od 80 do 120cm) a v prevedeniach s akrylátovou či mramorovou vaničkou.

Doplnky, ktoré potešia

Okrem hotových riešení pre kúpeľne nájdete v eshope aj produkty na montáž, údržbu alebo čistenie kúpeľňových priestorov. Staršie generácie a ľudí, ktorí vládzu o trochu menej, zase poteší výber sedadiel, podhlavníkov a madiel, vďaka ktorým sa pre nich očista stane opäť príjemnou záležitosťou.
Wellmall môžete navštíviť aj v prípade, že sprchový kút už máte vymurovaný a hľadáte už len sprchové dvere. Mali by byť posuvné, otváracie, zalamovacie či zhrňovacie? Výber je len na vás. Tak či onak, vašu kúpeľňu čakajú krajšie časy a vás tak isto. A z toho sa predsa treba tešiť, no nie?

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama