21.12.2020
(Platená inzercia)

Nakoľko nás v nadchádzajúcom období čaká množstvo času stráveného doma, konečne budeme môcť urobiť riadny poriadok v celom byte či dome. Okrem kreatívnych nápadov na to budeme potrebovať aj zopár praktických pomocníkov.

Poďte sa s nimi zoznámiť a poriadok v priestore vytvoriť.

1. Úložné boxy a krabice
Mágiou úložných boxov je, že všetko v nich vyzerá akosi lepšie upratané. Môžete v nich skladovať malé i veľké veci. Takisto boxy môžu mať rôzne veľkosti. Malé môžete použiť do poličiek v kuchyni, väčšie na skladovanie kníh pod knižnicou a najväčšie na topánky v komore. Krabičky vyzerajú štýlovo a pokojne môžu pôsobiť aj ako dekorácia.

2. Police a poličky
Ak sa vám zdá, že nemáte dostatok úložného priestoru, pridajte poličky do každej miestnosti. V obývacej izbe môžu pôsobiť dekoratívne a úložne zároveň, v detskej izbe a na chodbe tiež. Môžete na nepoukladať krabičky a doplniť ich dekoratívnymi predmetmi.

3. Regály
Ak potrebujete zorganizovať úložné priestory v komore, šatníku alebo špajze, zadovážte si regály. Najlepšie je použiť regály na to určené. V špajze či komore použite regály určené do špajze, v šatníku pokojne farebnejšie verzie regálov. Zaváraniny, topánky či úložné boxy, to všetko môžete pekne poukladať do regálov s vysokou nosnosťou a pevnou konštrukciou. Okrem toho, že všetko bude vyzerať nad mieru úhľadne, bude mať každý kus svoje miesto a tak bude stále upratané.

4. Skrinky
Rovnako ako police, aj skrinky môžu pôsobiť nielen ako úložný priestor, ale aj ako dekorácia. Okrem bežných skriniek, môžete zavesiť malé skrine do chodby, obývačky alebo detskej izby. Uložíte do nich okrem kníh aj rôzne dekoratívne predmety či oblečenie. Závesné skrinky môžu byť nad úrovňou očí, aby nezmenšovali priestor a zároveň plnili svoju funkciu.

5. Vešiaky a závesné systémy
Vešiak už nemusíte mať iba vo vstupnej hale či chodbe, ale pokojne ho môžete namontovať napríklad aj do detskej izby na odkladanie mikín či čapíc, alebo do komory na zavesenie dáždnikov.
Závesné systémy dokážete využiť napríklad v kuchynských skrinkách. Namontujete ich na dvierka kuchynských skriniek a môžete do nich komfortne ukladať koreniny, konzervy alebo fľaštičky. Rovnako dobre môžete závesné systémy využiť aj na ponožky alebo spodné prádlo.

Upratovanie najmä pred a počas sviatkov je veľká vec. Skúste si premyslieť a u Majster Regál dokúpiť čo vám ešte chýba a pustite sa do toho. Tak šťastné a upratané Vianoce priatelia!

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Juan (Neregistrovaný užívateľ) 28.12.2020 12:37
Juan

Vynikajúci návod, určite ho niekedy skúsím v budúcnosti. Avšak cez sviatky som si povedala, že sámu seba odmením a spravím si oddych. Kamarátka mi doporučila chalanov z www.jovitep.sk/ a boli naozaj úžasný. Vytepovali mi všetky sedačky a umyli okná a teraz vyzerá byt, ako čisto nový :)

Prihlásenie
 
 
Reklama