08.09.2020
(Platená inzercia)

Upratovanie bytových domov a spoločných priestorov sa stáva bežným štandardom aj na Slovensku. Pri novostavbách je to už takmer bez výnimky ale aj v starších panelákoch je čím ďalej tým viac vchodov ktoré nechávajú starostlivosť o čistotu na externú firmu. Výhody sú samozrejme vo väčšom komforte pre obyvateľov bytového domu. Nie je nutné kontrolovať či náhodou nemám tento týždeň službu. Štandardne sa jedná o zametanie a zmývanie podlahy. Okrem tohto je potom jeden až dva krát do roka zvykom umývať okná na chodbe, prípadne vchodové dvere. Všetko je ale otázka dohody medzi obyvateľmi a realizačnou firmou.

V takomto prípade Vám potom ostane viac času pre Vaše koníčky ako je dnes taká obľúbená jazda na elektrobicykli alebo akýkoľvek iný šport ktorý prináša radosť ale aj zdravie. Profesionálne upratovacie firmy okrem služieb v bytových domoch ponúkajú samozrejme služby aj firemnej klientele. Upratovanie firiem v Bratislave ale aj ostatných mestách je veľmi žiadaná služba. Samostatnou kategóriou je potom upratovanie obchodných a kancelárskych priestorov. Väčšina firiem dnes už používa prevažne ekologické prostriedky pri svojej činnosti ale vždy je lepšie sa na to informovať vopred.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Gorny (Neregistrovaný užívateľ) 30.12.2020 12:48
Gorny

My u nás tieť využívame externú firmu na umývanie celého paneláku a konkrétne www.jovitep.sk/service/upratovacie-sluzby-firmy/ a zaťial sme spokojný, chalabi vždy odvedú špičkovú prácu

Prihlásenie
 
 
Reklama