24.05.2016
(Platená inzercia)

Nadýchnuť sa čerstvého vzduchu už nie je takou samozrejmosťou ako pred pár desiatkami rokov. Hoci sa stále nájdu miesta, ktoré sú oázami krištáľovo čistého vzduchu, naša okolie a planéta je čoraz viac zamorená toxínmi.

Podľa údajov OSN vzrástla koncentrácia oxidu uhličitého od čias priemyselnej revolúcie o štyridsať percent a produkcia skleníkových plynov len za poslednú dekádu o 2,2 percenta. Údaje SHMÚ zase hovoria, že len na Slovensku vzrástla priemerná teplota za posledných sto rokov o 1,1 °C a predpokladá sa jej ďalší prudký nárast o dva až štyri stupne v priebehu nasledujúcich šesťdesiatich rokov. Bude to mať negatívny dopad nie len na vodnú bilanciu, ale aj ľudské zdravie a druhovú rozmanitosť v prírode.

Lepivé teplo

Teplotné zmeny ste možno už spozorovali aj vy. Tropické letá sú najmä v kanceláriách doslova na nevydržanie, však? Ak aj vy hľadáte spôsob ako nebyť celé dni prilepený na kancelárskej stoličke, potom pre vás máme riešenie. Sú ním mobilné klimatizácie a čističky vzduchu, ktoré rozjasnia priestor okolo vás.

Mobilná klíma

Výhodou mobilnej klimatizácie je jej kompaktnosť, ktorá zaručuje jednoduchú manipuláciu bez potrebných stavbárskych zásahov. Dá sa teda umiestniť presne tam a práve vtedy, keď je chladenie miestnosti nevyhnutnosťou. Mobilné klimatizácie Olimpia Splendid sú skvelým riešením, s ktorým budete maximálne spokojní. Zaistia rovnomerný rozptyl chladného vzduchu v miestnosti pre lepší pocit a efektívnejšie chladenie. S chladením Olimpia Splendid vás oziabať na nohy rozhodne nebude.

Čistička vzduchu

Ďalším skvelým pomocníkom, ktorý dokáže aktívne zapracovať na zlepšení atmosféry v miestnosti, sú čističky vzduchu. Odporúčame najmä prístroje s aktívnou a pasívnou filtráciou, ktoré sú postavené na recirkulácii vzduchu. Vzduch sa preženie cez sústavu filtrov a následne je vyčistený vypustený späť do miestnosti. Proces je účinný len v uzavretých priestoroch.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama