20.09.2017
(Platená inzercia)

Reštaurácie a pizzerie v Žiline existujú vo všetkých možných veľkostiach a kvalitách. Či už sa jedná o kvalitu surovín, výsledného produktu alebo interiéru jednotlivých prevádzok. Podobne je to aj s cenovou úrovňou. Aj keď je potrebné v tomto prípade povedať, že nie vždy vyššia cena odpovedá aj vyššej kvalite. Zistiť ale kde dostanete za svoje peniaze aj odpovedajúcu kvalitu môže byť niekedy náročné a zisťovať všetko vlastnými silami aj zdĺhavé. Existuje ale cesta a tou je dlhodobá prevádzka a obľúbenosť u miestnych zákazníkov. Tí sú predsa najlepšou zárukou kvality. Takýmito prevádzkami sú aj piváreň Máj a Special Junior Pub ktorý má web na adrese www.baw.sk

Tieto prevádzky sa obe nachádzajú v mestskej časti Hliny. Piváreň Máj patrí k obľúbeným podnikom už od deväťdesiatych rokov. Jedná sa o reštauráciu, pizzeriu a piváreň v jednom. Pre návštevníkov je denne pripravené obedové menu. Pre milovníkov talianske špeciality je k dispozícii pizza. Táto prevádzka zabezpečuje aj rozvoz pizze na objednávku v rámci celej Žiliny. Okrem týchto služieb je tu aj možnosť rodinných osláv. V prevádzke sa nachádzajú dva salóniky s kapacitou 25 a väčší až 45 osôb. V prevádzke bývajú aj tematické oslavy napríklad pre milovníkov poľovníctva alebo lukostreľby spojené s predvádzaním nových trendov v danej oblasti. Príkladom sú novinky v lukostreľbe na webe www.hunterstore.sk Každopádne okruh osláv a ich forma je veľmi pestrá takže v prípade, že sa Vám nejaká akcia blíži, príďte sa pozrieť aj do tejto reštaurácie.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama