29.05.2010

Predpokladám, že článok prevažne pre ženy. Pretože chlap, ktorý má veľké brucho si nerobí starosti ako ho zakryť. Ženy, ktoré nemajú čas alebo chuť chudnúť majú možnosť „zmenšiť“ svoje bruško vhodným oblečením.

Obtiahnuté oblečenie

To je asi všetkým jasné, pretože vykročiť na ulicu s obtiahnutým alebo nebodaj bruško odhalujucim tričkom je „samovražda“. Naopak mnohí sa zhodnú, že tehotné mamičky sú sexi v obtiahnutých veciach. Tu by som ale ja osobne skôr privítal od pŕs voľné ľahké šaty (cez leto).

Ak však vaše obľúbené tričko je vám už úzke, ale aj napriek tomu ste sa ho rozhodli nosiť – je tu riešenie v podobe sťahovacích pásov. V zime odporúčam „vec drieku“ hit sezóny. Vybrať si môžete kombinácie rôznych farieb a veľkostí, čím dosiahnete tak pohodlné nosenie, že po čase si ani nespomeniete, že niečo na brušku máte. V lete sú to sťahovacie nohavičky. Najpohodlnejšie sú tie, ktoré majú vysoké percento elasticity.

Vec drieku – zoštíhľuje a zohrieva

Vec drieku – zoštíhľuje a zohrieva

Pozor však aj na voľné šaty

Voľné áno ale pozor… ako som spomínal, že tehotným ženám šatiky voľne od pŕs dole veľmi pristanú v prípade objemnejších netehotných je to naopak. Tieto šaty vzbudzujú dojem veľkého bruška aj na štíhlej dievčine.

Oblečte sa trendovo

Oblečte sa trendovo

Kamufláže :)

Pánsky zrak smeruje vždy tam, kde niečo zaujme. Preto ak máte pekný krk, prsia alebo nohy (či inú časť tela) ozdobte ju a nebojte sa ukázať. Mnohokrát si vaše bruško nikto ani nevšimne. Pozor však pri zoznamovaní, aby sa vám dotyčný pán pozeral do očí a nie na prsia :)
Všetko s mierou.

Pozdĺžne pásiky tvoria veľmi zoštíhľujúci efekt.Preto napríklad čierne primerane obtiahnuté šaty (čierna zmenšuje) s bielymi pásikmi (ktoré zoštíhľujú) dosiahnete vzhľadovo oveľa chudšiu postavu ako v skutočnosti máte. A keď k tomu prirátame zvodný výstrih – nejeden pán sa za vami otočí :)

Posledné rady

Vyvarujte sa oblečeniu, ktoré má na sebe veľké vzory, obrázky či káro. Hlavne v oblasti bruška a pŕs. Pôsobí to zväčšujúcim dojmom a privodíme opačný efekt ako sme chceli vyvodiť. Preto si radšej kúpte tričká či šaty so vzorom ako sú hitové bodky („DOTZ“) malé vzory ako kvetinky, smajlíky a podobne.

Verím, že keď dodržíte pár rád z tohto článku – pomôže vám to sa obliecť zvodne a príjemne

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0
Fotogaléria


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama