09.02.2011

Každý rok sa najmä slávne ženy počas plesovej sezóny snažia vyniknúť vďaka svojej plesovej róbe. Nie vždy však platí pravidlo, že čím je róba drahšia, tým je krajšia. Pri kúpe plesovej róby platí pravidlo, že má za úlohu vyzdvihnúť ženskú podstatu a krásu.

Odpradávna platí pravidlo, že na ples by žena mala chodiť v dlhej róbe, prípadne by šaty mali mať dĺžku tesne pod kolená. Šaty nad kolená sú na ples neprípustné. Aktuálne najmodernejšími farbami sú fialová, škoricová a nesmrteľná čierna. Nič nepokazíte ani jemnými pastelovými farbami, ktoré vyzdvihnú ženskosť. Šaty majú za úlohu vyzdvihnúť dokonalosti ženskej postavy.
Korzetové topy už dlhšiu dobu nie sú v móde, preto ak sa chystáte na ples, korzet odložte na samé dno šatníka. Ak však chcete zahviezdiť siahnite po šatách jednoduchého empirového strihu, ktorý vyzdvihne nádhernú ženskú postavu a zvýrazní každú prednosť ženy.

K dokonalosti žene pomôžu jednoduché šperky. Zvoliť môžete nápadné veľké náušnice, ktoré doplníte veľkým náramkom a prsteňom z rovnakého materiálu. Alebo druhým variantom je kombinácia šperkov v jednom tóne v podobe jemného náhrdelníka, náramku, jemných náušníc a niekoľkých prstienkov.

nausnice

Nemenej dôležitá je kabelka, ktorá by mala ladiť s obuvou. Na ples si nikdy neobúvajte sandále, tento prehrešok sa neodpúšťa. Na ples jednoznačne patria lodičky s uzavretou špičkou a malá večerná kabelka do ruky.

boty

Celkový dojem dotvoríte vďaka perfektnému make-upu a účesu. Teraz vám už nič nebráni v tom, aby ste sa vybrali na ples a stali sa stredobodom pozornosti všetkých plesajúcich!

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie
Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama