30.11.2010

Rozmýšľate čo kúpiť svojim blízkym na Vianoce ale pri pomyslení na dnešné požiadavky Vám nič nenapadá? Na výber máte skutočne veľké množstvo všelijakých darčekov. Čo tak však vsadiť na originalitu, nápaditosť, dobrú cenu a zábavu? Že sa Vám to zdá nereálne?

Šokujúce pero, Newtonova hojdačka, Toaletný papier SUDOKU, alebo Hrnček fotbal. Áno, to všetko sú názvy originálnych a zábavných darčekov. Darčekový internetový obchod, ktorý spracuje aj tú najnáročnejšiu objednávku čaká na Vás na stránke www.igift.sk. Na výber máte darčeky naozaj v rozsiahlej cenovej hladine, a to od 7 do 100 €, alebo pre náročnejších nad 100 €. Stačí si iba vybrať, vyplniť objednávkový formulár a darčeky Vám budú do pohodlia Vášho domova doručené rýchlosťou blesku.

Nakupovanie prostredníctvom internetu je dnes veľkým hitom. Je však aj nenáročné, je z pohodlia Vášho domova a zaručí Vám aj úplnú diskrétnosť. Internetový obchod Vám ponúka darčeky od výmyslu sveta. Každý si tam nájde niečo pre seba a poteší aj tých najnáročnejších, ktorí už takpovediac majú „všetko“.

Ak hľadáte darček pre partnerku, vybrať si môžete buď zo sekcie Maškrty, ktorým žiadna žena neodolá. Ak jej k tomu dokúpite ešte niečo originálne zo „Sexi darčekov“, máte vyhraté. Ak neviete či Vaša polovička túži po sexi darčeku, vyberte jej niečo „Z lásky“, áno aj také darčeky tu môžete nájsť.

Čokoládová krabička na cigarety

Čokoládová krabička na cigarety

Aby sme však poradili aj dámam, v sekcii Vychytávky určite vyberiete niečo vhodné aj pre Vášho partnera. Ak si rád pri voľnej chvíli vychutná alkohol, potom určite stavte na darčekový predmet v tomto spojení. Ak je náročnejsí, kúpte mu darček, na ktorý nikdy nezabudne ako napríklad Binárne hodinky alebo Domáci vesmír. Pri nákupe nad 30 € dostanete navyše bonus, ako malé prekvapenie.

Plazmová pracka na opasok

Plazmová pracka na opasok

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

milan 01.12.2010 18:38
milan

Výborný výber je aj na www.okdarcek.sk

Prihlásenie
 
 
Reklama