15.09.2010

Neoddeliteľnou súčasťou života každého novorodenca je detská postieľka. Akú postieľku si vybrať? Drevenú alebo plastovú? S kolieskami alebo bez koliesok? Polohovateľnú alebo pevnú? Drevené postieľky sú podstatne drahšie oproti plastovým, ktoré sú ale často farebnejšie a pre malé deti príťažlivejšie. Základom je v oboch variantoch úplná zdravotná nezávadnosť. Ak sa rozhodnete pre použitú detskú postieľku a chceli by ste jej dodať nový vzhľad novou farbou či lakom, uistite sa o vhodnosti týchto náterov na detský nábytok. Dieťa niektoré časti postieľky obhrýza a toxický lak by mu určite neprospel. Odporúčame preto vybrať detskú postieľku s certifikátom.
Pokračovanie tu: Detské postielky

Postieľka pre deti so zásuvkou

Priestor pod dnom detskej postieľky je často nevyužitý. V poslednej dobe sa našťastie na našom trhu objavujú čoraz častejšie detské postieľky so zásuvkou v spodnej časti. Takého riešenie je nesmierne praktické a šetrí priestor. Využívané je hlavne na skladovanie hračiek, plienok a iných detských potrieb.
Pozrite si aj iné témy v kategórii Detský nábytok alebo si vyberte Hračky pre deti

lamaze.jpg
Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama