17.01.2019
(Platená inzercia)

Všetci už poznáme príbeh o kňazovi čo potajomky oddával dvojice a vyslúžil si za to krutý trest – Svätý Valentín a oslavy jeho pamiatky sa tradujú už desiatky rokov. Zaľúbenci tak dostali jeden deň v roku, ktorý je venovaný len a len im. Či už oslavujete Valentína prvý krát, alebo desiaty, pripravili sme si pre vás niekoľko nápadov na darčeky pre vaše polovičky.

Najlepšie darčeky sú tie od srdca

Darčeky so sentimentálnou hodnotou sú tie najlepšie. Nepodliehajte silou mocou marketingovým ťahom na bonboniéru balenú v srdiečkových krabiciach, gýčovým vankúšikom a plyšovým medvedíkom. Voľte darčeky, ktoré hovoria niečo o vás, oslávte váš vzťah, a nie to, že má Tesco špeciálnu akciu 2+1 na čokoládu.
Fotoknihy alebo fotky na plátne, na pripomenutie významných okamihov, alebo len tých všedných sú pekné gesto, ktoré poteší za každých okolností. Fotky z instagramu viete napríklad objednať v podobe magnetiek a ozdobiť nimi chladničku. Môžete vytvoriť fotoknihu vašich statusov, alebo skompilovať vaše konverzácie z facebooku.

Ak by ste však mali tvorivú chvíľku, respektíve chceli niečo výnimočné a originálne môžete skúsiť vyrobiť aj napríklad takýto fotoalbum:

Láska je keď sa dvaja ľúbia

Na lásku stačia dvaja, nič viac nič menej. Či už strávite večer pri večeri doma v obývačke, na chalupe, alebo si zvolíte romantický wellness pobyt pre dvoch, Valentín je o vás dvoch. Zabudnite na to, čo robí váš kamarát a jeho frajerka, kam berie kolegyňa svoju polovičku, oslavujte tak, ako to vám dvom najviac sadne. Nepodľahnite konzumu, oslavujte s rozumom a so srdcom na dlani.

„Láska, to je šťastie, ktoré si navzájom dávame.“
Antoine de Saint-Exupery

Láska to sú nové ponožky, láska je bodkovaný hrniec, láska je prsteň, láska je nové pyžamo, láska sú knihy, láska je kytica kvetov. Pre každého sa láska najlepšie vyjadrí v niečom inom. Ak ju chcete zhmotniť materiálne, nebojte sa namiesto šperkov kúpiť pekný kožený ruksak. Neexistuje predsa príručka pravidiel čo smiete a čo nie, aby ste oslávili Valentína správne. Všetko je vo vašich rukách. Ak máte doma knihomoľa, kúpte mu za krabicu kníh, ak máte doma motorkára vyberte mu niečo z kvalitného moto oblečenia. Ako povedal Hugh Grant v Láske Nebeskej „Láska je všade okolo nás.“

Nech sa teda rozhodnete akokoľvek, či už váš večer dopadne rozprávkovo, alebo sa doňho vkradnú chybička či dve, nie je to koniec sveta. Hlavné je, stráviť čas spolu a pripomenúť si, aké je to vzácne, keď sa dvaja ľudia na svete nájdu na tom istom mieste v tom istom čase a vedia sa ľúbiť tak, že sa zastaví svet.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama