24.09.2018
(Platená inzercia)

Výber správneho darčeka vie byť bolehlav. Obzvlášť keď sa jedná o dámy. Pripravili sme si preto vás niekoľko nápadov na darčeky pre naše jemnejšie polovičky.

Nie je relax ako relax

Najlepší relax je v pohárom vína a dobrou knihou. No pri kúpe kníh nepostupujte ako popoluška s orieškami, a neberte prvé čo vám frnkne do nosa. Veľké siete kníhkupectiev ponúkajú darčekové poukážky. Využite ich! Ak nechcete prísť na prázdno pripojte k poukážke kyticu kvetov a pohľadnicu. Oldschool. Niekedy len potrebujeme pripomenúť, jednoduchými gestami, že nám na druhom záleží.

Darčekové poukážky sú vo všeobecnosti vďačné darčeky. Manikúra, pedikúra, masáže, kúpele, v dnešnom uponáhľanom svete si všetci zaslúžia trocha oddychu. Víkendový pobyt v kúpeľoch a trocha relaxu, je niečo čo si málokto pre seba dopraje. Na Slovensku viete nájsť veľa menších a osobných penziónov, ktoré vytvoria veľa pekných spomienok. Jedným z mnohých je napríklad aj štýlové ubytovanie Bardejov v penzióne Magura. Je to ako sedieť doma v obývačke, ale nemusieť sa zlostiť, kto umyje riady.

Do voza aj do koča

Každú ženu potešíte topánkami. Jediné čo potrebujete je správna veľkosť. No ak sa nedovážite kupovať topánky bez nej, siahnite po bezpečnejšej voľbe ako sú napríklad papuče, alebo žabky. Žabky patria síce k sezónnej obuvi, no potešia celoročne. Medzi obľúbené patria napríklad aj vkusné šľapky Birkenstock, ktoré sa hodia ako na vonka tak aj po dome.

Každú dámu rovnako potešíte šálom, alebo elegantnou šatkou. Doplnky akéhokoľvek druhu, náušnice, čiapky, alebo klobúky si vie žienka skombinovať k akémukoľvek outfitu. Či už sú to originálne dámske tričká s potlačou, alebo elegantné šaty, každá žena sa poteší novému kúsku do svojej garderóby. Kvalitné parfumy, vonná soľ do kúpeľa, alebo vonná sviečka, sú bezpečné voľby. Spojte ich s kvalitnou čokoládou a lístkom do kina – v jednoduchosti je krása!

Zážitky a spomienky

Najlepšie darčeky sú okamihy. Spomienky, ktoré sa nestratia, nerozbijú a ostanú s nami navždy. Spomienky vytvárané s ľuďmi na ktorých nám záleží. Či už pomôžete tie zážitky dokumentovať, napríklad cez retro fotoaparát, alebo go-pro kameru, alebo pomôžete pri plánovaní víkendových výletov vďaka lacným letenkám, nezabúdajte, že hodnota darčeku nezáleží na jeho cene, ale na tom, koľko energie vynaložíte pri jeho výbere.

Čas strávený s rodinou a priateľmi, narodeninová oslava ako prekvapenie, nemusíte plánovať luxusnú večeru; stačí posedenie v záhrade s chlebíčkami, alebo víkend strávený na chate. Kupujte veci, ale investujte do okamihov. Správny darček zostáva aj po tom, ako sa skončí narodeninový deň.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama