12.04.2017
(Platená inzercia)

Vybrať darček pre mužov je niekedy náročnejšie ako odniesť prsteň moci do Mordoru. V určitom bode sa totiž všetci dostaneme do okamihu kedy fakt nevieme, chceme plakať a kričať. Nie všetci sme majstrami darčekového sveta a vybrať správny darček pre muža, ktorý nie sú ponožky alebo voda po holení, vie byť náročné.

Kupovanie kozmetiky je vždy citlivá záležitosť. Ak chcete aby bol váš darček trocha osobný určite sa tomu vyhnite. Zvoľte niečo osobnejšie, niečo čo bude hovoriť „som darček ktorý bol vyrobený len pre teba“. Vždy som si robila srandu z hrnčekov a kľúčeniek, ale keďže som jedno z tých detí čo je málokedy doma, hrnček s fotkami, ktorý sme s bratom dali vyrobiť ocinovi, potešil viac ako dezodorant čo sme mu kúpili minulý rok. V našich očiach to nebolo nič extra, ale keď nám mamina zavolala, že tatík z neho pije kávu každé ráno, vedeli sme že to bola správna voľba a my sme boli páni sveta!

No prišiel rad na brata, čo s ním? Aj keď sa snažím počúvať aké hry sa hrá, kým prídu narodeniny on už má hru kúpenú lebo nechcel čakať. Niekedy mám pocit ako keby sme boli z iného vesmíru, možno je to vekovým rozdielom, možno tým že jediné čo máme spoločné je priezvisko, no napriek tomu sa vždy snažím vybrať niečo čo ho poteší a čo viem, že aj využije. Veľkým trendom sú aktuálne tričká s logami obľúbených seriálov a skupín. Rozhodla som sa však, že siahnem po niečom originálnejšom a našla som tieto vtipné pánske tričká. Som cool sestra a on cool brat.

Pre kamarátov zo zásady kupujem darčekové kupóny na hry, alebo elektroniku v obchodoch o ktorých viem, že odtiaľ nakupujú. Je to jednoduchý spôsob ako im pomôcť k darčeku ktorý chcú, a vy si často nemôžete dovoliť. Samozrejme vždy je tu možnosť pozvať kamoša na pivo, ale čo sa pri pive povedalo na to sa často práve kvôli pivu zabudne.

Darčeky pre starých rodičov bývajú vo všeobecnosti bolehlavom. Sme odlišné generácie, máme odlišné priority a nejaksi sa jeden v druhom strácame. Všetci sme už počuli vetu: „Keď som ja bol v tvojom veku…“ a každého to donútilo pregúliť očami rovnako. Často keď starkej kúpim niečo do kuchyne, povie mi len, že však ty to využiješ častejšie, keď sa ja pominiem, čo jej príde praktické a vtipné no mne morbídne. Snažím sa preto vyberať niečo čo si budú vedieť užiť aj so starkým spolu. A tak sme teda dali hlavy dokopy a raz do roka im doprajeme rekreačné seniorské pobyty. Je to šanca oddýchnuť si, zregenerovať a osviežiť každodennú rutinu.

No najnáročnejšia otázka to všetkých: čo kúpiť svojmu drahému? Neexistuje neutrálna odpoveď, návod alebo pomôcka. Všetko záleží od toho, aké má záľuby. Darmo budete kupovať knihomoľovi poľovnícky ďalekohľad, a horolezcovi gramofón. Treba počúvať a zaujímať sa, používať logiku alebo pred narodeninami otvorene požiadať o zoznam vecí čo by chcel. Aj keď sa vám nápad na ručne vyrobený rámik s vašou fotkou môže zdať zlatý, pribaľte ho k niečomu. To, že ho vankúš s vašou fotkou nepoteší neznamená, že vás nemá rád, znamená to len, že je chlap ktorý by chcel radšej práve ten ďalekohľad a vy ste odignorovali skutočnosť, že o ňom hovorí už tretí mesiac.

Nie je to žiadna veda, počúvajte, pamätajte si a nájdete pre svojho drahého ten správny darček.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Katarína 25.05.2017 16:04
Katarína

Stáva sa mi často, že vymyslieť darček pre opačné pohlavie je niekedy peklíčko. Nebavia ma bežne darčeky a milujem kreativitu,čiže to očakávam pri darcekoch od partnera tiež. Ale pravdou je, že niekedy sa moc šikmú aj dárky ako napríklad parfém, ktorý som dostala. :)
Takže pre všetky zúfalé žienky odporúčam nazrieť :)
www.kuponyzdarma.sk/notino-sk/

Prihlásenie
 
 
Reklama