22.05.2018
(Platená inzercia)

Správny darček by mal byť niečo, čo nás poteší a nie len niečo, čo potrebujeme. Pri výbere darčeka treba však myslieť na obdarovaného, a čo urobí radosť jemu. Aj keď my ženy, si rady potrpíme na romantické gestá, mužom niekedy stačí menej ku šťastiu. Počúvajte, sledujte a nájdete to, čo ho vážne poteší.

Kupovať darčeky pre mužov vie byť fuška. Otcovia, bratia, dedkovia, kolegovia, niekedy je ťažké nájsť to, čím fakt trafíte klinček po hlavičke. Hlavne dajte pozor na to, aby ho darček vystihoval. Darmo budete kupovať svojmu chlapovi knihy, keď viete, že na čítanie nemá čas, a že ho to nebaví. Rovnako budete darmo kupovať vŕtačku kávičkárovi. Pri darčekoch dajte svoje predstavy bokom a zohľadnite oslávenca.

Jeho hobby vaša spása!

Vašou prvou barličkou by mali byť obdarovaného hobby a koníčky. Zamyslite sa nad tým čo má oslávenec rád, čo robí a hľadajte. Milovníkov hier viete potešiť doplnkami pre ich obľúbenú konzolu, herné slúchadlá, nový ovládač, nová hra atď. Pokiaľ sa v tom aspoň trocha vyznáte, správneho hráča tým vždy potešíte.

Ak je to milovník outdooru, môžete sa poobzerať po darčekových kupónoch na jazdy na štvorkolke, hodina na strelnici, zoskok padákom, alebo zarezervujte hru paintballu. Poľovníkov isto potešíte novým puškohľadom, alebo termo oblečením. Kutilov zase novým náradím. Takéto darčeky môžete napríklad nechať dozdobiť osobným odkazom, alebo dátumom.

Aj muži chcú niekedy pohíčkať

Jazda na luxusnom aute, tak to už teda hej! Milovníkov áut určite potešíte hodinkou v luxusnom značkovom aute. Ak sa rád stará o svoje auto, môžete mu kúpiť nové puklice, kvalitné gumené rohože do auta, ochranné poťahy na sedačky, nové stereo a iné. Doplnky do auta sú vždy vďačným darčekom, a aj keď vám sa to možno môže zdať fádne jeho to poteší. Nemusíte sa báť a otvorene sa opýtajte, môžete ho prekvapiť niečím malým. Mama mi vždy hovorila, autá sú pre mužov ako deti. Niečo na tom bude pravdy.

Aj keď muži tvrdia, že wellness radi nemajú, nie je to úplná pravda. Bublinková kúpeľ, masáž, vy v plavkách. Wellness centrá nájdete dnes už po celom Slovensku a vďaka zľavovým portálom si viete ľahko kúpiť hodinové vstupy do sauny, relaxačného kúpeľa, atď.

Takýto výlet môžete skombinovať s inými aktivitami. Nájdete napríklad lacné ubytovanie v Žiline, kde sa viete vyžiť aj turisticky aj kultúrne, a nemusíte sa stále ťahať len do Tatralandie, kde vám po hlave budú skákať deti. Slovensko je veľké, spoznajte ho celé!

Podstatou správneho darčeku je vedieť ho predať. Ak teda naplánujte víkend v inom meste, pozrite sa čo všetko tam môžete vidieť a robiť, kam sa dá ísť a čo nové viete vyskúšať. Nezabúdajte, nerobte z jeho darčeka darček pre seba. Keď mu ukážete, že viete dať, časom sa vám to vráti. Venujte mu pozornosť. Muži, rovnako my, chcú vedieť, že sa o nich zaujímame, chcú komplimenty a zaslúžia si ich. A nezabúdajte, najlepší darček je ten, čo je od srdca.

Hodnotenie
1/5 2/5 3/5 4/5 5/5
Počet hodnotení: 0


Náhodné články z aktuálnej sekcie Náhodné videá z aktuálnej sekcie

    V danej kategórii sa nenachádzajú žiadne videá.

Komentáre

Páči sa vám autorov štýl písania, stotožňujete sa s jeho názorom alebo si myslíte, že sa na vec pozerá zo zlého uhla a niečo mu uniká? Zapojte sa do diskusie a vyjadrite svoj názor!

nebude uverejnený
Alebo sa prihláste »
Koľko je 1 plus dva?
Položky označené * sú povinné

Prihlásenie
 
 
Reklama